Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já mám kamarádů dost,ale těch pravejch o který se můžu vždycky opřít! když mi bylo 15 tak mě jeden kluk do kterýho sem byla zabouchnutá až po uši,chtěl dostat jen do postele..i když sem se bránila tak mě ten blbec znásilnil a pak se všude chlubil před kámošema že se vychrápal s modelkou!je pravda.že sem asi neměla hledat známosti mezi fotbalistama...větší magory sem nevideěla! další mě pdváděl s každou holkou,která byla alspoň trošku hezká!do očí mi řikal,jak si s ní užíval a já neměla sílu,se s nim rozejít!:-( když to za mě udělala máma tak sem jí byla hrozně vděčná! pravidelně mi píše nějakej uchyl na mobil oplzlý zprávy.. si jako myslíte,že mi to dělá dobře nebo co? nakonec sem si našla kluka,normálního hezkýho milýho kluka,žádnýho frajírka,ale kluka kterej se dobře učí,má dobrý známky a vim,že se na něj můžu spolehnout...sem s nim už 3 roky... si myslíte,že kdybych byla namyšlená,tak bych tohle všechno přiznala,a řekla bych to takhle na rovinu??? já se omlouvam,jestli sem tak působila,ale nechci aby mě někdo soudil,když mě nezná! a taky mi přijde zbytečný se tu hádat když se vůbec neznáme!
  • Je to úplně super zpěvačka a super herečka, dokáže zahrát jakoukoli roli. *3* *1* *4* *8* *8*
  • hilary je vážně super

    Má strašně krásný písničky, pěkný fylmy je prostě super když jsem na počítači poslouchám vždy její písničky. *3* *4*
  • nespesna

    stránka

    http://bezvaholky32.blog.cz/0909/so ng-soutezici#pridat-komentar
  • jo a ještě něco,pochibuju že honzíka po třech letech zajímá jak vypadam... jelikož mě viděl i ráno po probuzení tak o tom dost silně pochybuju:-))
  • AHOJKY

    ahoj kdo má fotečky hilari duff prosím pošlete mi je na e-mail ja vam za to pšlu ty nej fitky hilaro ahoj a moc děkuji *4* *4* *4* *4*
  • mew-c4

    Good

    Zdravím Vás !!!
    Hilary je dle mého názoru velmi schopná a pěkná mladá slečna. Je taky dobrá zpěvačka a herečka a taky je velmi hezká a to se jen tak nevidí v jedné osobnosti. *3*
    • katka

      HILLARY DUFF je moc príma a chci se s ní setkat protožr je moje njoblíbenější spěvačka *14* *1* *1* *3* *4* *14* *4* *4* *4* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1*
  • nespesna

    stránka

    http://misa-kulisek.blog.cz/
  • hm,tak vydět že to nebude jen v závisti ty to máš asi už vrozený co? tak fajn další diamantovej prstýnek už fakt nechci no,a máš pravdu ničit si ten svůj ksichtík by byla fakt dost škoda!
  • HILARY JE SKVĚLÁ ZPĚVAČKA.NEJRADŠI BYCH TY LIDI,KTEŘÍ PÍŠOU,ŽE JE P*** ROZMLÁTILA BYCH JIM HUBU!!!CHVÁLÍM LIDI,KTEŘÍ PÍŠOU,ŽE JE SKVĚLÁ!!! *5* *5* *8* *14* *4* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit