Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nespesna

    stranka

    http://novinky-24.blog.cz/
  • hilary duff

    jj hilarka je skvelá a kdo chce její fotky tak at napise na flenika.007@seznam.cz ja padam ajooooooooooooj
  • vterinka

    Nové CD

    Ahojky, ještě jsem se chtěla zeptat kdy výjde její nové cd? Děkuji předem za odpověd *3*
    • legally-blonde

      Nové CD

      S tím novým CD nejspíš asi fakt nic nebude ... je škoda, že Hilary už nezpívá, má fakt nádherný hlas :-). A Hilary se dala i na psaní knih ? Co to má výt za knihu ? Díky předem za odpověď *4*
      • vterinka

        Re: Nové CD

        jo no je to škoda *9* ... má to být kniha o mladé fotoreportérce. Tady máš odkaz: http://hilary-duff-net.blog.cz/rubrika/elixir
    • yani

      Re: Nové CD

      Ale žádné CD nemá!! To bylo jen plno ztakových ,,drbů'', že má nové CD, ale ona má teď plno jiných starostí. Zrovna včera jsem četla, že Hil se teď rozhodně zpívat nehodlá, že si dává takovou pauzu, napsala totiž tu knihu Elixír a teď jí všude kde se dá propaguje, a říkala, že se chystá napsat druhý díl a ve volném čase hrát v nějakých filmech, ale ona ani v Americe žádné CD mít nebude.. Takže smůla..
      • vterinka

        Re: Re: Nové CD

        takže ty řeči, co tu loni byly o tom ,že má vyjít cd, a pak že to odložila na nový rok byly jen drby jo? Tak nic no .. i tak díky za info
    • yani

      Re: Nové CD

      Ještě není ani v Americe a ty bys už chtěla, aby bylo v ČR??
      • vterinka

        Re: Re: Nové CD

        já se pouze ptala kdy výjde, mi stačí datum já neřekla, že má být hned u nás
  • jo,a on si jako kupuje všechny čísla jo? ha,ha,ha já si vymejšlet nemusim tak ubohá nejsem no,to víš někdo hold má..jinej zas nemá no...
  • jsme fandi hil

    mate vsichni pravdu hil je nejlepsi a jeste k tomu nej herecka a zpevacka *14* mam rada jeji filmy a pisnicky no proste vsecko *3*
  • Hilary Duff

    Super blog o Hilary Duff, který je každý den aktualizovaný novinkama

    http://martinashalova. blog.cz
    Určo ho navštivte a napište komentář
  • jeste neco

    nemate od ni vsechny CD? moc byste mi pomohli od Sante Clause prosim *4* *8* ivca101@seznam.cz
  • PRO KLARU

    .......je super že jsi tak NÁDHERNÁ jako Hilda!!!!!když se už bavíme o tom že tohle je diskusní fórum o hildě tak proč nám tady vypisuješ svůj hrozný životní příběh??
  • amousek

    Hilary + Mike = ***BIG LOVE***

    *14* Ahoy holky!!! Moc to Hilary s Mikem přeju!!! a jen jsem chtěla říct, kdo sem na tuhle diskuzi chodí a ještě není fanoušek Hilary Duff tak neváhej a staň se jím!!! Hilary tu dřív byla na osobnostech nejnavštěvovanější a teď její místo obsadila Miley Cyrus!!! *13* tak to teda nééé Hilary musíme dostat na 1 *3* *14*
    • Re: Hilary + Mike = ***BIG LOVE***

      ja si tiež myslím to iste miley sa robi ze je naj ale naj naj naj je hilarynkááááá big loveee strasne sa tesim z toho ze sa zasnubila *14* *14* *14*
    • kovbojka1212

      Re: Hilary + Mike = ***BIG LOVE***

      Jo to musíme!!:)Hiluska je nej?:) *3* A Miley na ní nemá:)
      • Re: Re: Hilary + Mike = ***BIG LOVE***

        No to teda nemá miley je oproti ní uvdakaná *8* *1*
  • PRO KLARU

    tobe je 17,že??a s honzíkem chodíš už od 14,že?a znásilnil tě v 15 kluk do kterého jsi byla zabouchlá-a přitom jsi chodila s honzíkem že????????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit