Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žákyně

    Hilary Duff je opravdu skvělá herečka i spěvačka mám a jí ráda. *3* *4* *3* *4*
    • hillary duff

      ahojky me se tvoje hudba moc libi a tvuj film take "nezdavej to"moc te mam rada a doufam ze vijde i 2 *14* *4* *5* *14* *4* *7* *14* *5*
      • Re: hillary duff

        jo,hilary duff je dobrá.strašně hezky zpívá *3*
  • Hilary je nej

    Hilary je nádherná holčina, výborná herečka a zpěvačka, přeju jí vše nej k těm jejím 21. Narozeninám který dneska slavý....mám jí moc rád a a někdy bych se s ní moc rád setkal osobně....doufám že to výjde.
  • Hillary

    Hillary je predevsim pekna kunda *1*, umi prodat svoje telo. Umelkyni bych ji vsak nenazyval *3* ......
    • Re: Hillary

      pekný keci
      • Re: Re: Hillary

        kery? ty tvoje?
    • Re: Hillary

      proč sem lezeš dyž si myslíš o hil to co si myslíš?! *5* ....ako dyž se ti nelíbí jak zpívá..jak se chová,...tak sem nelez!!! *5* *16* *8* ....mě se hilary duff mootz líbí...PERFEKTNÍ STYL A DOKONALÁ HUDBA *14* *14*
      • Re: Re: Hillary

        a pročpak bych sem nemohl list? mne se libi ale ne jako zpevacka je to snad duvod proc sem nemam chodit? *13* sem ma pristup kdokoli a taky kdokoli muze sdelit svuj nazor.....chapes??? *3*
        Hillary Duff=herecka, zpevacka, moderatorka, textarka, navrharka a v neposledni rade pekna k***a *1*
        • Re: Re: Re: Hillary

          seš pěkně blbej!Hilary Duff je fakt dobrá a ty když ji nemáš rád tak jdi odtud! *10*
  • hilary

    hilary je nejhezci holka *14*
  • nicky0012

    hileyry je supeeeer

    hilary jje super herečka i zpevačka včera ten film nikdy to nevzdávej byl super jak ten její brácha umřel já skoro brečela!!!ona to zahrála vážně strašně heky a nejvíc se mi líbola jak měla hezký vlasy v tý poslednáí písničce hilary je vážně skvělá a skvělý je i film moderní popelka,italské prázdniny anebo 12dotuctu!!!
    • nelmo

      Re: hileyry je supeeeer

      jj to já taky
  • petr-cz

    je to tak

    No jo no Hil je dobra jak ve zpivání tak v hraní a ty co jí nadávaj nebo pomlouvaj ty jenom zavidí že nedokážou to co ona za těch 22 let co jí ted´ budou.Závist to je hrozná věc.Ti co jí pomlouvaj kdyt´ si to skuste zahrát si v nějakým filmu nebo natočit nějaký album by se ty filmy ani neprodávali nebo ty alba.Příště než něco napíšete tak o tom radši trošku přemejšlejte.Vy kdyby ste byly slavní tak by ste byly nafoukaní a myslely by ste si bůh ví co.Já neříkám že by se mi nelíbylo bejt bohatej,slavnej,aby mě lidi obdivovali atd. ale nebudu kvuli tomu pomlouvat ostatní herce/herečky nebo zpěváky/zpěvačky.Tak se radši uklidněte a nepište že neumí hrát nebo zpívat každej neni dokonalej a kdyš se jednou něco nepovede tak to třebas přístě bude lepší. *13* *13* *13* *13* Kdybyste byly její ségra nebo bratr tak by ste byly uplně samy bez sebe že mate tak úžasnou sestru a neříkejte že ne.
  • andyk

    OMG

    :D:D musím se této diskuzi smát, je to vtipné jak se pořád dohadujete, nechápu ale proč :D Tak prostě někdo ji má rád někdo ne, někdo ji přehlíží, jiný je z ní hotový a zajímá se o ní více jiný méně...někdo ji má ráda jen jako herečku, někdo jako zpěvačku, někdo tak nějak celkově...a co jako? furt dokola..kdo je lepší kdo je horší, každý to má snad jinak ne? Nechápu, toto je prostě jen náznak demence, že ti co píšou ke svým NEoblíbeným celebritám hnusné komentáře chcou být jen středem pozornosti...tak si jich prostě nevšímejte, když na to nebudete reagovat tak toho dotyčný/á nechá..jsou ubozí..taky od srdce nesnáším Tokio Hotel a spol. a už toho důvodu nepůjdu na jejich profil a psát k nim něco? ani by mě nehlo...prostě účelem diskuze je se něco dovědět, pokecat třeba o nějakých novinkách nebo tak, ale samozřejmě o te dané osobnosti, a ne se tu dohadovat jak děcka na pískovišti!!
    • kajous.ka

      Re: OMG

      Uplně s tebou souhlasím je to padlé na hlavu....Je to pořád dokola...
  • martinashalova

    Hilary Duff - Všechno nejlepší

    Moje láska Hilary. Všechno nejlepší k tvým 22.narozeninám. Jsi ta nejlepší herečka a zpěvačka na světě. Jen tak dál!! Miluji Tě
  • kajous.ka

    miluju ji

    Hilary je ta nej. zpěvačka a herečka jakou znám. Mám dotaz prý by měl být koncert v Praza nebo v bratislavě na téhle stránce je petice když zahlasujete i když to máme předem vyhrané půjde do prahy prosím hlásnite *1* http://hilaryduff.cz/cz/index.php a ještě bych se chtěla zeptat jestli už vyšel film Greta?
    • h.i.l

      Re: miluju ji

      počkej Hilary bude mít koncert?prosím odepiš mi, potřebuju to vědět prosíííííííím, děkuju
      • kajous.ka

        Re: Re: miluju ji

        No je to možný se podívej na www.hilaryduff.cz tam je petice pro koncert bude buď v Praze nebo v Bratislavě *15* hned bych tam jela
        • Re: Re: Re: miluju ji

          koncerty teď uřčo žádné nechystá (točí teď spousty filmů atd..i nahrávání nového CD kvůli tomu odložila)...je to škoda, ale snad se někdy dočkáme :x a ta petice je strašně stará... tak jako aktualizace těch stránek...
    • Re: miluju ji

      v USA teprv domlouvají datum kdy Greta půjde do kin a to v USA a Kanadě...kdy se dostane k nám je jen ve hvězdách *9* a bylo by více než úžasné kdyby zavítala do Prahy♥ *4*
  • Hill

    Hill je ta nejlepší na světě je milá krásná na nic si nehraje jde do všeho z vervou natočila nádherný filmy,alba,videoklipy je in v oblékání v účesu prostě supa čupa.Hill je prostě good-klaní se ji i Robin Hood *3* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit