Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hylery je upaaaa nejlepcejsiiiii juuuuu

    juuuuuu hilery to je je uuuuplne nejlepcejsi zpevacka a hlavne skveloucinka heeeerecka a kdo se mnou nesouhlaskuje tak je curak *14* *14* *14* *14* *14* *14* a uuuuuuplne neeeejvic se mi libila ve filmech Throat Gaggers, 2 in 1, Cum on Her face, Pimp Her ride, moooooc doporucinkuju *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: hylery je upaaaa nejlepcejsiiiii juuuuu

      A taky v Moderní popelka a Prázdniny v Římě *3*
      • Re: Re: hylery je upaaaa nejlepcejsiiiii juuuuu

        Teda Italské prázdniny *14*
  • muck

    i love Hilary forever *14* *14* !!!
  • QUEEN LATIFAH JE IN

    Queen je in,a kdo ji fandí tak je nej.QUEEN LATIFAH QUEEN má fanoušky tak se přidejte a dotoho *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • zamyslise

    Makkis ty si myslíš, že Hilary nemá talent? Má ho v sobě každý (kromě tebe)u nikoho se projeví a u nikoho zas ne to je život a ne rej do těch co talent mají a měli štěstí! ( a ještě něco hilary natočila spousta bestovejch filmů např: Material Girls,Greta, WarInc ....)
    • Re: zamyslise

      tak...moment...
      ty me vubec neznas a tak nevim kde beres tu jistotu ze nic neumim....
      jo a jen tak mimochodem SUPEER filmy jsou napr. Forest Gump,Schindleruv seznam a nebo Titanic...to jsou skvely filmy...,ale to je kazdyho vec, jaky filmy se mu libi *13* *13*
      A nevim co je to u ni za talent kdyz furt hraje ty stejnY role...to by zvladl fakt kazdej.....ALE NE *9* J8 ji zas urazim no to jsem si asi dovolila fakt moc...... *9* *4* *13*


      P.S. Material Girls jsem videla... a UPRIMNE... povazovat ho za SKVELEJ FILM...TO chce Fakt ODVAHU...... *3* *13*
      • Re: Re: za myslise

        Tak to se nedivím, že se ti Hilaryny filmy nelíbí, když ty sama si na takový stoletý! Tak se nikdy koukni na modernější film. Jo a neříkej, že kdyby ti nikdo nabídl roli ve filmu např. Holky v balíku, že by si to nevzala! ( a tím ti chci říct, že nikdo nikde musí začít i třeba v romantických komedií jako Hilary ) *5*
        • Re: Re: Re: za myslise

          Až na ten nepatrnej detail že nikam dál nepokračuje.................nebo jsem si jenom nevšimla.......... *14* *14* *5* *4*
        • Re: Re: Re: za myslise

          dobrý filmy jsou např. takový který dostávaj prestižní ceny typu Oscar, dobrý filmy sou takový na který se člověk po pár letech podivá a řekne si že je to stále dobrej film a ne takovej kterej má ocenění zlatá malina (jestli ovšem s tvejma znalostma víš co to je)
          • dianna114

            Re: Re: Re: Re: za myslise

            Ale to nemusí platit vždycky,třeba film Trosečníci získal několik Zlatých Malin a přitom to byl skvělý film!!!! *16*
            • dianna114

              Re: Re: Re: Re: Re: za myslise

              Aha,takže podle tebe je inteligentní jen ten,kdo kouká jen na oceněný filmy,tak to je otázka,jak jsi na tom s inteligencí ty... *15* A já netvrdím,že Trosečníci je skvělý film,je to jen subjektivní(jestli víš,co to znamená) a Schindlerův seznam je film o zabíjení Židů v 2.světový a jestli ti tohle přijde jako dobrý film,to tě teda lituju,to už snad i ty Holky v balíku jsou mnohem lepší než toto. A aby bylo jasno,já na internetu nechodím jen k Hilary Duff,naopak,k Hilary chodím tak 1x za týden...
            • veronika16

              Re: Re: Re: Re: Re: za myslise

              aha tak je uplne jasny na jaky urovni s inteligenci ses...a s vkusem taky...pokud neznas takovy filmy jako forrest gump a schindleruv seznam tak nevim odkud si spadla...i kdyz pokud trosecniky a holky v baliku povazujes za skveli filmy tak je mi to potom jasny...ale doporucuju nejdriv otevrit noviny nebo internet na jiny strance nez hillary duff a udelat si trochu prehled...btw ty tvoje keci me fakt berou doufam ze vyplodis neco dalsiho podobne inteligentniho *15*
      • dianna114

        Re: Re: zamysli se

        Hele bud' sticha! S tim Titanicem bych ještě souhlasila,ale ty ostatní tebou jmenovaný vůbec neznám! A film Material Girls byl S-U-P-E-R!!!!!!!! A nechápu,jak můžeš srovnávat Lindsay Lohan s Hilary,vždyt' Lindsay fetovala,měla prý anorexii,sláva jí zničila život a měla taky problémy s alkoholem,sice je to dobrá herečka,ale je úplně jiná než Hilary!! Ta neměla takové problémy a je podle mě úplný opak Lindsay Lohan! *1*
      • Re: Re: zamyslise

        Hilary Duff je upa super herečka a zpěvačka nevím, co pro ti ní máš zmlkni Makkis ty votvíračko dršek !!! Zato jeto jediný na co se zmůžeš!! *8* *9*
  • Hilary Duff

    Hilary Duff is premium fuel a singer i love movies where are you.Are premium fuel I LOVE YOU LIKE SINGER AND LIKE ACTRESS. I am happy when you see and listen to. I LOVE YOU Hilary duff *4* *4* *4* *4* *5*
  • mischa13

    Všecko néééj

    Všecko nej k narozeninám Hil *1*
    neznám lepčí herečku a zpěvačku,takže jen tak dál...si NEEEJ... *14*
  • Hilary

    _* NEJKRÁSNĚJŠÍ! NIKDO NA NÍ NEMÁ! JENOM ONA JE NEJLEPŠÍ! *14* *_
  • hil

    nechce si někdo psát o Hil a ták???
  • hilarynka125

    Rádio

    ahojky chodte na hilaryino rádio ať ho má nejhranější *3*
  • Hilynka

    hil je prste nenejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjj na swete... a je skwělá ve wšech filmech...její písnišky jsou skwělíííí prostěěě nejjjjjjj moe milowaná hilarynka muck forever hilary<3 *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit