Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hil

    je úúúúúúúúúúúúúúúúú
    • Re: hil

      žasná !!!!!!!!!!!
  • žadný

    ahoj mam tvoje všechny filmu frt naně koukam hlavně na italsky prazniny dik za odpověd a pěkny vanoce *15* *15* *3* *3* *5* *4* *4*
    • Re: žadný

      ahoojky díky že si moje fanynka,ty si taky užij vánoce,zatím ahooj...a klidně mi napiš na mail,můžu ti klidně poslat podpis jestli chce:)
  • yess.yoghurt

    Hill

    *14* Hill je fakt skvěláá *1*
  • Hilary is BEST!!!

    Ahojky!!!
    Podle mě je Hilary prostě BESTOVNÍ!!!
    Je to úžasná herečka,nádherně zpívá,navrhuje skvělou modu,přispívá na charitu,je milá,hodná,krásná,usměvavá... ..... *4*
    Prostě nejky!!!! *4*
  • nikol

    hilary je super holka je to moje herecka i spevac umim jeji pisme vsechny jsem do ni zabouchla totalne milujite hilary duff *14* *14*
    • Re: nikol

      Každý kdo tady píše.jí tady totálně MILUJE..Já třeba strašně!!!!Strašně strašně strašně moc! *14*
  • ahojky

    ahojky prosím kdo ma fotky hilari duff pošlete mi je prosím já vám za to pošlu nej fotky hilari duff.zháním nové fotky hilari duff.dikuji nejlépe by to bylo posláno na e-mail ale když ne neva ahojky
  • hilarynka125

    Hilarynka

    **Hilary je prostě ta nejlepší herečka a zpěvačka no prostě je *dokonalá*!! *14*
  • queen latifah je lepší

    myslím že hilary duff je herecka která hrála v hodně filmech které se tu odvysílaly,za to QUEEN LATIFAH je *14* *14* *4* *14* *14*
  • bleskajda

    tak sup na www.elquitoinferno.blog.cz bleskajda!!!
  • jessica13

    I LOVE HIL

    I LOVE YOU HILARY *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* SO SO MUCH!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: I LOVE HIL

      jjj I love Hilary *much*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší