Přejít na výpis diskuzí

Hugh Grant

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ei123

    Znám ho

    Znám ho osobně asi dvanáct let je jako můj táta prostě ho žeru Je úžasný herec. *4*
    • las

      Re: Znám ho

      ty ho znáš????????????
      je to super hrerc *14* mam ho moc ráda
      • ei123

        Re: Re: Znám ho

        Když mi nevěříte vaše chyba. Já jsem osobně lepšího člověka než je Hugh nenašla.
    • Re: Znám ho

      *14* *14* *14* *14* *4* prostě k sežrání!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *1*
    • Re: Znám ho

      určitě, nevymýšlej si *5* *5* *10* *16* *10* *16* *8* *8* *13*
  • just write

    dear everyone! I saw Hugh in Love actually first time and I must say IT IS WONDERFUL, he as dancing PRIME MINISTER was the best! who never watch LOVE ACTUALLY, pleas do it! very funy and best film. Thank you very much with love TERRY :)(:
    • Re: just write

      přesně *14* naprosto skvělý tanečník jako premiér *14* prostě souhlas!! *14*
  • Otázka

    Neví někdo poštovní adresu Hugha Granta????Please!!!! *3* *15* *14*
  • ei123

    Anglie

    V neděli letím do Anglie na týden chcete se na něco zeptat Hugha?? Otázky pište sem nebo a můj profil. Nezaručuji že ale odpoví na všechny otázky.
    • už jsi za ním jela
    • Ahoj vím, že jsem tady 100 let za opicema ale až pojedeš do Anglie mohla bys mi přivézt fotku a podpis??já tam jedu na jaře ale nepočítám s tím, že bych ho potkala díky moc.Kdyžtak napiš na můj mail-mariedkaa@seznam.cz(ty 2,,a" tam opravdu jsou:D)zbytek bych kdyžtak domluvila přes mail díky moooc Mája:D
    • Re: Anglie

      hele kde jsi hugha potkala??jedu do anglie v červenci a chtela bych se s nim videt dekuju za odp...H. *4*
      • ei123

        Re: Re: Anglie

        Ahoj, no mi se známe už pár let. To je těžký ale hodně chodí na Londýnský golfový hřiště. *3*
  • chjo..:(

    Kdyby byl o 20 let mladší....Jdu do něj!!!!! *1*
    • Re: chjo..:(

      Klidně bych do něj šla i bez těch odečtenejch let.Je super. *4*
      • MILUJI TE

        HUGH GRANT JE VELMI KRASNEJ PROSTE K SEZRANI JE UPLNE KRASNY UPLNEJ ANDELICEK *4* *14*
  • Hugh

    Viďte že je Hugh krásnej? *14* *14*
    • Re: Hugh

      dovol abych se zasmala...hezkej???kam si dala oci????radsi jdi k ocari *13* *13* *13* *13* *13*
      • simina.1

        Re: Re: Hugh

        s tvým názorem nesouhlasím je uplně suprovní herec hezkéj a sexy prostě naprosto dokonaléj :-)
      • Re: Re: Hugh

        Proč k očaři? Já souhlasím, Hugh je přímo nádhernej. Porád dokola čučím na llásku nebeskou *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Hugh

          to jsme dvě *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Hugh

            tři *14*
            • ei123

              Re: Re: Re: Re: Re: Hugh

              sedum
            • janulqadostalova

              Re: Re: Re: Re: Re: Hugh

              šest *14* *14* *14* *14*
            • ei123

              Re: Re: Re: Re: Re: Hugh

              pět *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hugh

              čtyři *1*
  • hudbu složil ,slova napsal

    TAk ve filmíku Hudbu složil slova napsal byl upe k sežraníííí...I pres to ze mu bude zachvilec 50 tak bych ho porad brala!!! *14*
    • Re: hudbu složil ,slova napsal

      Právě jsem dokoukala na Hudbu slova! Je tam nádhernej a má překrásnej zadek! Čím je starší, tím je hezčí! Hned bych do něj šla!
      • Re: Re: hudbu složil ,slova napsal

        OKAMŽITĚĚ bych ho brala!!§ *14* *14* *1* ....JE FAKT DOBREJ....NEJLEPŠÍ JE V NOTTHIG HILLU...a v lásce....
        • Re: Re: Re: hudbu složil ,slova napsal

          *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* BBBOOOŽŽŽÍÍÍ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sarda

    Hugh Grant.. Och... :D

    Njevíc sexy herec na světě, kterýmu je 50!! Prostě nádhernej playboy *14* *14*
    • janulqadostalova

      Re: Hugh Grant.. Och... :D

      Přesně, souhlasím.. Hugh je k sežrání *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • miláček

    musím říct že je božský ,nádherný a strašně moc sexy. Prostě chlap jak mám být. *14* *14* *14* *14* *1* *1*
  • b.e.t.u.l.i

    :)

    Tak tohle je sexy chlap *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit