Přejít na výpis diskuzí

Hugh Grant

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ei123

    Hugh

    V čera večer jsem se vrátila z Anglie. Hugh mi řekl že s natáčením filmů nekončí bude psát a natáčet dohromady takže se mužete těšit na filmy od něj na dále. *4*
    • ty jsi se s nim nesešla a když jo dokaž to
    • Re: Hugh

      ty jsi mluvila s hugh grantam?? jaky je jaky ma hlas?? *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • ei123

        Re: Re: Hugh

        Ahoj, promiň že jsem ti nenapsala. No těžko říct jaký má hlas asi znáš jeho hlas z nějakého rozhovoru. Kamery trochu zvuk změní ale když ho někdy poslouchám tak se mi jeho hlas docela líbí. Postupem času se jeho hlas mění (jako každému) k hlubšímu. Když budeš mít ňáké otázky tak napiš na můj profil a já ti odepíšu.
    • natis97

      Re: Hugh

      nekecej *8*
  • p.petulkaa33

    :)

    Všecičko nejlepšííí
  • kdo je kdo

    kdo je žena hugha granta???někdy bych ho chtela videt je prostě krásnej♥♥♥ *4*
    • janulqadostalova

      Re: kdo je kdo

      Lidi, tohle jsou otázky.. Vy o něm snad vůbec nic newíte... Hugh nemá ani děti, ani manželku.. *16* *16* *16* *16* *14* *14*
      • moje řeč
      • simina.1

        Re: Re: kdo je kdo

        zato ty o něm víš všecko že jani :-) však víme :-)
  • ei123

    Skvělá správa

    Ahoj lidi, mám tu zprávičku, která se šíří netem a potvrzuji že Bridge Jones 3 se točit bude ještě není známě datum začátku natáčení a ani se neví místo natáčení. *3* *4*
  • cezetka

    ...

    Wow,vážně pěknej :) ...obzvlášť,když byl mladej :) *14*
  • Vše nej.. *14* *15*
  • vše nej *4*
  • všechno nejlepší :-* ♥
  • Všechno nejlepší k narozeninám.....Happy birthday :-) *14* *14*
  • I love him

    He´s very nice!!! I love him!!§ *14* *14* *14* I love him in each of his films. *14* Anyone have his address?
    Please send it to me
    Thank U

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit