Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hugh

    Hugh je ten nejúžasnější chlap jakýho znám, je prostě úžasnej, už se nemůžu dočkat, až uvidím další díl. *4* *4*
  • Hugh

    A víte o tom, že byl Hugh před dvěma lety v Čechách?
  • hugh a Dr. House

    Prostě bezva! Nejlepší jsou ty jeho vtípky!A ve skutečnosti bude určitě taky takový! Chtěla bych ho za tátu......no, co ještě dodat! SUPER! *3*
    • Re: hugh a Dr. House

      Za tatu??? ty nejsi normalni ze jo:D:D *1* ja ho chcu jako neco mnohem vic na veku mi nezalezi *14* jasan jeho oci... rozpoustim seeeeeeeeeeee *14*
    • Re: hugh a Dr. House

      za tátu????????? *7* Jsi blázen *1* To já bych ho chtěla uplně celýho a pořád.Ale s váma bych se určitě podělila,fakcluby musí přece držet pospolu ne? *4* Prostě Hugh je nejsuprovější chlap ,herec,muzikant a prostě všechno.O očích už se radši nebudu ani zmiňovat nebo se rozplynu *14* *4* Je božíííííííí
  • fotka

    Ahoj lidi nevim jak vy ale mě se zdá že jedna ta fotka nesedí. je to ta 3 zhora uplne na pravo. možná se mi to jenom zdá ale myslim že je to ten co hrál v čarodějkách Coulea. tak zatim
  • toho pána miluju!!!!

    ten pán je nejvíc sexy pán, kterého jsme kdy viděla!! dělí se u mě o první místo s Jamesem Bonde( samozřejmě se Seanem) trošku mi typově připomíná Tomáše Hanáka.... *14*
  • Wooow

    Zraje jak víno, co? :-)) Mně se hafo líběj ty jeho hlášky, seriál sleduju každý pondělí aj středu... Měli by ho dávat častěj :-) Ještě že ho máme, jinak bysme se asi unudili, co? *1*
  • jestli o tom nevíte tak v pondělí v 20:05 jde na STV1 Dr.House takže dívat! *1*
    • jojojo

      house už nechodí v pondelok ale v stredu na stv1
  • suproš

    No,každopádně jedinečný seriál a k tomu tak vychytralý a sexy herec!koukám pořád! *14*
  • Jo

    Něco na něm je *14* *14* *1*
    • Re: Jo

      Ne NĚCO ale VŠECHNO *14*
  • Máte pravdu je opracdu super!Taky bych ho brala.na věku přece nezáleží *1* Je sladkej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit