Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vtipný, chytrý, sexy a neuvěřitelně modrooký

    Já Hugha miluji. Líbí se mi jako doktor House i jako komik ze skečů A bit of Fry and Laurie. Je taky skvělý hudebník, skladatel a spisovatel. Má charizma, je vtipný( miluju britský humor), talentovaný a chytrý a má ty nejkrásnější oči. Kdo neviděl ať se koukne na youtube na písně Mystery, America, Hey Jude od Laurieho, akvělá jsou takké videa House and Cameron. Tak ahoj Věrná fanynka *14* *3* *14*
  • best doktor

    dr.house je nejlepši doktor.....fakt vtipnej a i hezkej!!!zamlada moc peknej nebyl ale ted teda jo *4* *1* je v klidu a určitě by to byl festovni kamoš *5* *14* *3* *15* *4* mno ......ses proste nejlepsi!!!! *4* jen tak dal
    • Re: best doktor

      pravda.Na jeho roky je super!!! *1* *15* *14* *1* *15*
  • Herec

    Dr.House má osobitý smysl pro humor,někdy se mi líbí a někdy ne.
    Hugh Laurie ztvárnil Dr. House velmi dobře.Za to mu patří dík.Znám ho také z komedie o dalmatynech,kde byl docela fine.Má zajímavý životopis a lecos si už zažil.Prý sledují novináři jeho byt.
  • lovely

    on má tak neuvěřitelně modrý oči *14*
  • supr

    Toto je snad jediný seriál, na který se dá koukat pořád dokola. Hugha miluju pro jeho vystupování a ironii *14* *14*
  • Hugh spisovatel

    Právě čtu román Hugha Laurieho The Gun Seller (v italštině, v čj bohužel ještě nevyšel *9* ). Výborné! Vřele doporučuji všem, kdo mají rádi Dr. House, protože hlavní postava je stejně ironická a cynická jako superdoktor. Těším se na nový román, který v Anglii vyjde v září s názvem The Paper Soldiers.
    Zdravím všechny fandy Hugha Laurieho.
  • Přání k narozeninám

    Hughu, všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví..... *4* *4* *14* *14* *4* *4*
    V seriálu Dr.Haus ho úplně žeru, líbí se mi jeho jeho neotřelé a přitom velmi sympatické chování. *4* *4* *14* *5* *5*
  • DR.HOUSE

    Fkticky je úžasný...a oči ma ako ...ako... *4* (anjel)
  • DR.HOUSE

    On je skrátka sám o sebe dokonalý... je stršný pohoďák a najviac sa mi páči keď začne vtipkovať...no tak vtedy...vtedy...je proste neodolatelný *14*
  • Dr.House blog

    www.housem.d.sblog.cz Jukněte! papa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit