Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na rovinu

    Ahojky ve spolek! Člověk se ani nestačí divit, na co tady všechno nenarazí! Např. jak je Hugh na své roky skvělý? No, před 10 lety byl lepší! A že je v poho? A co jeho dost těžké deprese?! To není znak pohody! Nemyslete si, že ho nemám ráda, je to přesně naopak, ale nemám klapky na očích! Mimochodem, když jsme u těch očí - má krásnou modrou barvu kukadel jedině proto, že nosí kontaktní čočky (je krátkozraký). A že je milej? Na dálku možná. Ale jinak se s ním moc dobře nediskutuje, to mi věřte!
    A pokud si myslíte, že jsem zaujatá, věřte, že nebudete tak daleko od pravdy... Mám dojem, že ho House odvádí od toho, co mu jde mnohem lépe, než hraní, a to je hudba. Je to geniální jazzman a jako takový u mě vyhrává na celé čáře!
    Tak, pusťte se do mě se svou kritikou!!!
    *5*
    • Re: Na rovinu

      ha fakt docela vtipny prispevek:))tak ja se do tebe teda pustim, ikdyz s mesicnim zpozdenim :))
      ty ho jako znas osobne, ze vis jak se s nim diskutuje atd? to ze nekdo trpi depresema jeste z neho nedela neprijemneho cloveka, navic kdyz o nem snd kazdy tvrdi opak (to spis tady nekdo rad cte bulvarni platky typu the daily mail - ze trishi?:) )
      to ze nosi cocky je mozne - ale nikdy to nikdo nepotvrdil, tak mi prijde divne ze to tady prezentujes jako fakt, navic oci modre ma i tak - staci se kouknout na nake fotky kde ma bryle, ta barva je neprehlednutelna:))
      ehmm genialni jazzman *7* jo jasne zpevak a pianista je to kvalitni ale do genia ma v tomto smeru imho docela daleko. navic se hudbe nikdy nevenoval vazne - akorat skladal nake sranda songy do A bit of Fry and Laurie, a nedavno nahral dve coververse na soundtrack k Houseovi. ale pokud mas od neho nake genialni jazzove nahravky tak sem s nima - rada si je poslechnu *3*
    • Re: Na rovinu

      Jen mi řekni. Jag si přišla na to, že se s ním dobře nediskutuje? Si s ním mluvila bo co?
      • Re: Re: Na rovinu

        Mno mě by to taky zajímalo(kdybys měla osobni zkušenost tak se poděl)........ale stejnak je skvějel...i bez modrejch kukadel i s depresema... *8* ..(mno jo...já si prostě budu trvat na svym)...ale líbí se mi až teď..je takovej správňáckej....... *14*
  • Hugh

    Ahoj lidičky, kdyby ste náhodou někdo věděli adresu na Hugha, tak mi ji prosííííííííím pošlete na mail, pokusil bych se napsat o autogram, na nějakym blogu, psala jedna holka, že se jí to povedlo. Prosím, kdyby ste někdo tu adresu našel, pošlete mi jí. Díky předem
    • Re: Hugh

      Jj Me došla už před Vánocema *1* Móóc pěkná fotka. Jo a ta adresa (jen pro autogram):
      House MD
      P.O. Box 900
      Attn: Fox Broadcasting Publicity Dept.
      Beverly Hills, CA 90213-0900
      • Re: Re: Hugh

        Hle a kdys si pisnu o ten autogram....Jaka ma bejt na obalce znamka??:D *1*
      • Re: Re: Hugh

        A cosi psala?????Smímli se zeptat..... *9*
  • outtakes

    Na Youtube jsou zajímavé "outtakes" z House M.D., rozhodně se mrkněte, je v nich vidět že Hugh je opravdu správně trhlý a vtipný *14*

    http://www.youtube.com/watch?v= 4T0lT8gJFO0&feature=related

    Jo a zajímavost na konec, asi za 3 díly na Nově proběhne polibek mezi Housem a Cameronovou *3*
  • house

    tohodle chlapa já prostě žeru *14*
  • top

    Seriál Dr. Haus je úplně nejlepčí *14* *14* *14* !!!! Hugh je totiž uplně úžasnej herec,...a šíleně sexy...no holky uznejte, že je *3* *14* ...
  • House

    Dr.House je fakt suprový je tak vtipný a hezký! *3* *14*
  • sexy chlap

    krásný modrý oči *14* a je sexy... *14* ....ve filmu Dr. house je dokonalej *4*
  • Hugh Laurie

    He´s so sweet and HOT!! I wanna fuck him!His beautiful blue eyes...Hugh is BIG genius!! Listen to it: http://www.youtube.com/watch?v=loH5 kALsj34
    His voice is amazing! I love him and his incredible talent. Thanx for doctor House, your music and novels. I recommend The gun seller!Great!!Girls, I wanna him *14* *3*
    • Re: Hugh Laurie

      Yeah, I agree *14* *14* *14* He's very fantastic genius and his eyes are most beautiful on earth *14* he's sweet...
  • :D

    má strašně pěkný oči *1* *14*
  • dr.house

    mnojono....housiček *14* proste kus sam o sobe *14* proste ho ŽERU! *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit