Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dr.H.

    Líbí se mi jeho hlášky a ty obličeje jaký umí udělat *4* Je prostě úžasnej!!! *3* *3*
  • Chyba

    Ve filmografii chybí ještě film !Maybe baby" z roku 2000...moooc dobrej film a Hugh je tam naprosto dokonalej *14*
    • Re: Chyba

      Mužu se zeptat, kde jsi film Maybe baby viděla nebo sehnala? Na You Tube jsou ukázky a vypadá to na pěknou komedii. Je nadabovaný ? *14*
      • Re: Re: Chyba

        Bohužel tě asi zklamu...Maybe baby jsem viděla u sestřenice v Anglii, ale u nás to sehnat nejde (aspoň zatím se mi to nepodařilo) *9* ... Ale Hugh je tam perfektní a naprosto rozkošnej *14*
        • Re: Re: Re: Chyba

          Díky niky, tušila jsem, že to tak nějak bude *9* . Škoda, musíme doufat, že k nám taky brzy dorazí další filmy s naším miláčkem! Já ho viděla kromě seriálu Dr Haus jen ve skvělém filmu Rozum a cit a v ser.Přátelé v jednom díle se taky jen mihne. Ty se máš, že máš sestřenku v Anglii, co tě pozve a že umíš tak dobře anglicky. To jsi asi měla možnost vidět Hughíka víc, podle Y.T.je tam asi moc oblíbený herec, zpěvák, komik. Kdyby jsi měla od sestřenky nějaké zajímavůstky,tak se s náma můžeš podělit. *14* *14* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Chyba

            jo, to máš pravdu, i když Hugh je u nás teď hodně oblíbenej, tak si musíme přiznat, že je to hlavně díky seriálu Dr.House, ale v Anglii je hodně populární už dlouho. Nejen jako herec a komik, ale většina jeho britských fanoušků má ráda hlavně jeho hudbu...A musím s tebou souhlasit, že film Rozum a cit je opravdu skvělej...nedávno ho dávali i u nás na ČT1...samozřejmně sem si to nemohla nechat ujít *14* A doufám, že Maybe baby se tady u nás taky objeví, protože v tom filmu je Hugh na obrazovce skoro pořád a moooc pěkňoučkej *14* ... Sice u nás už s ním taky dávaly dost filmů, ale v těch nemá tak velký role...tak budem doufat, neee??? *1* *14* *14*
  • Dr.H.

    Díky za odpovědi.Je to trošku absurdní o tom diskutovat,ale skutečně jsem si myslela, že o Cameronovou má zájem - teď v pátek jsem poprvé viděla díl z první série - jak jsou v restaraci - a dal jí kopačky - trochu ledová sprcha...(s tím sledováním jsem trošku pozadu, jak jsem se zmínila níže).
  • Dr.H.

    Sleduju až teď opakování I.série a půjde i II. - v podvečer na Nově. Můžete mi prosím napsat kolik toho bylo odvysíláno do prázdnin? Úplně jsem tomu propadla - spíš jemu - je skvělej. Včera jsem zhlídla jeden z posledních dílů I. série - poslední scéna, kdy Cameronová mu u něj doma říká, že odchází - to bylo něco, dojemná scéna, krásná hudba a House byl úžasnej. Kdo to má shlídlí dál - jak to s nima bude? Tak jsem si přála, aby ji alespoň pohladil...ale vypadalo to, že ho to docela štve...
    • Re: Dr.H.

      ahoj,myslím že teď končí 3.série a všichni odejdou a přijdou nový,a s toho jsem zklamanej,já se na House koukám protože on je jako já nikoho nemá rád a na nikom mu nezáleží nemám takový hlášky jako on ale podobáme se *3* A nevíte kde se dají sehnat díly Dr.house?
    • Re: Dr.H.

      Ahoj,taky jsem fanynka,viděla jse skoro všechny díly už odvysílané na Nově a pár na slovenské stanici.S Cameronovou v pozdějších dílech bude chodit mladý kolega, blond.Haus spíš bere na šéfovou, ale na You Tube je spousta ukázek a Haus tam líbá jinou tmavovlásku.Ale má to několik sérií a Hause jen tak nějaká neuloví. Jinak souhlasím, že Haus - Hugh Laurie je užasnej, krásnej, sexy.Ale doporučuju mrknout na You Tube, to si pošmákneš :)))
      • Re: Re: Dr.H.

        Ta tmavovláska je Cameron a neni to nijak závažný.Já už sem viděla i 4.řadu a nic se mezi nima nestane.A ani s Dr.Cudy nic mít nebude..Zatim.. *1*
        • Re: Re: Re: Dr.H.

          Nojo, asi je na tmavovlásky *1* , já jsem ho viděla na You Tube, jak se líbal s tmavovláskou která, jak se v dnešním díle ukázalo, je Hausova bývalá manželka a má nemocného současného manžela, tak nevím, jestli ten současný neumře, protože s Hausem se nejen líbali, byli u toho i svlečený. Tak nevím, jestli to byly jen jeho vzpomínky nebo jí bude utěšovat.
          • lucycz

            Re: Re: Re: Re: Dr.H.

            Vzpomínky to nebudou a utěšování taky ne *1* Ale nechte se překvapit... Jinak na youtube toho je opravdu moc a není to jen z Hause *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dr.H.

              Já bych taky chtěla alespoň naznačit:-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dr.H.

              Ale no tak! S tou svou bývalkou Stacy fakt nic nebude, ani malá nevěra(fuj to taky odsuzuju), ale bud si to rozdávali v jiném filmu, nebo něco víš a neprozradíš? Tak aspon naznač. Vím, že Haus zustane volný, že musí *3* ,ale co to bylo v tý posteli *7*
  • ˇ°ˇ__-

    Miluju ty jeho hlášky a hlody... *1* *1*
  • ortenczska

    :)

    Je to největší Borec všech dob *15* je úžasnej!!! *14* *14*
  • Ocicka

    Jsem rada ze ne jen ja sem si vsimla jeho uplne nadhernych oci *14* mamka nechape jak se mi tak arogantni doktor muze libit *14* ale on je uplne bozi, mam kotel jeho hlasek a myslim ze sem zhousovela *15* je proste nej *1*
  • pidilidi

    Do filmografie by měli ještě patřit Pidilidi (The Borrowers), 1997, kde hrál strážníka Steadyho. Jen na doplnění.. *3*
    • Re: pidilidi

      No tak jim napiš. Do tý takový hlavní redakce.
  • Přivítání

    Ahojík,
    chci se s Vámi přivítat jakožto nová členka tohoto 42. nej fanklubu v republice (prej..X)! *1*
  • HUGH A JÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    HUGH, JÁ A EROTIKA-NÁDHERNÁ PŘEDSTAVA!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: HUGH A JÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      To jako myslíš vážně ??? *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit