Přejít na výpis diskuzí

Hugues Aufray

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hugues Aufray Superstar

    Il y a longtemps que je t´aime, jamais je ne t´oublierai...(une chanson française)
  • Aufray

    Taky jsem se na ten koncert díval. BOMBA! *14*
  • Hugues Aufray

    Zdravím všechny,které jako mě okouzlil Hugues Aufray. Marně sháním jeho písničky,pokud víte jak a kde budu za tuto informaci vděčná. Za informace poslané na můj e-mail předem moc děkuji.
    • Re: Hugues Aufray

      Ahoj, CD H. Aufrayho můžeš objednat na www.Audio3.cz
  • woila

    texty

    ahojky koukám že tady nikdy nikdo není *9* tak 4 měsíce se snažím překládat texty H.Aufray jen kdyby náhodou měl někdo zájem?Stačí napsat tak pa *1*
    • Re: texty

      Zdravím, po nějaké době jsem znovu zašla na stránky mého velkého oblíbence. Já bych si moc přála překlady jeho písní. Budu moc ráda, když se mi mailem ozvete - díky Dana
    • Re: texty

      Ahoj! Mohl bych zkusit spolupracovat. Trochu francouzsky umím a mám moc rád francouzské chansoniéry, písničkáře a zpěváky.
      • woila

        Re: Re: texty

        Zkusit to můžeme *7* JISTĚ. KDYŽTAK MI NAPIŠ NA MŮJ E-MAIL.*1* SEM UŽ MOC NECHODÍM NIKDO TADY VĚTŠINOU NENÍ :( BUDU SE TĚŠIT *3* PA
    • Re: texty

      Ahoj, moc bych prosila. Ráda ho poslouchám, mám pár CD, ale s mojí neznalostí francouzštiny jsem překladu neschopná a jen se s pomocí slovníku domýšlím, o čem to vlastně je. Díky!!!!
      • woila

        Re: Re: texty

        Ráda jen upozorním je to překlad ne text písně zpívat to nejde *14*třeba když se budem snažit?Snažím se to překládat i foneticky což je ještě větší legrace *1* jinak napiš kam a kterou třeba už bude hotová jako přeložená jo taky mi šlo jen o to abych věděla o čem zpívá nic jiného!To jen pro případné kritiky místo toho aby to sami udělali určitě budou kritizovat!Francouzsky se učím ale mám kamarádku která žije ve Francii snad se s ní brzy spojím.
  • H.Aufray

    Hugues má také svoje internetové stránky s informacemi o koncertech, fotkami z různých období svého života a dalšími zajímavostmi, je to na WWW.huguesaufray.com *4*
  • Hugues Aufray

    Sháním CD písniček Huguesa Aufrayho. Kdo mi může podat informaci, kde je sehnat? Díky předem.
  • Super

    Láska mého mládí...
    • Re: Super

      Mého mládí také. Stydím se, ale měla jsem jeho velký plakát na WC dlouhá léta a můj manžel, sedící a žárlící ho vždy chtěl ztrhnout. Teď se dívám na záznam jeho koncertu a zjistila jsem, že je ještě starší, než moje mamka. To zírám.
      • Re: Re: Super

        Pardon! strhnout
  • H. Aufray

    Teď jsem dokoukal záznam koncertu z Brna; prostě paráda! Ten chlap je neuvěřitelně vitální.
  • Aufrey

    Prosím Vás, nevíte, jestli se dá někde sehnat TV záznam vystoupení H.Aufrey z Brna, který byl odvysílán minulý týden? CD jsem si již objednala, ale ten koncert musel být fascinující... Díky za zprávu.
    • Kamarád ho má...napište mi, pošlu
      katerina.herkova@centrum.cz
    • Re: Aufrey

      Mám ho...
      • Re: Re: Aufrey

        Dobrý večer, mohl bych od Vás získat ten záznam z Brna? Je to ten z cyklu Básníci Evropy?Dík za odpověď. Milan Kolářík, Plzeň
        • woila

          Re: Re: Re: Aufrey

          Kdyžtak se mi ozvěte a domluvíme se :)
          Mám na mysli ohledně koncertu z Brna.
  • koncert

    V Brně jsem byla - ta, co mu přinesla růži. Je úžasný !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit