Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, pokud jsi fanouškem seriálu Upíří deníky, můžeš dát like na tuto stránku- http://www.facebook.com/thevampirediariesczech -Určitě nepřijdeš o nové fotky každý den apod. *4*
  • demisalvatore
    125 lidí nemá vkus :D
    • bohužel už 150
      • demisalvatore
        No hold všichni na světě nemůžou mít dobrej vkus jako my :/:D Nedá se nic dělat;D
  • Jako Damon v Upířích denících je úžasnej...Fakt krásnej kluk
  • Taky jste slyšeli, že se budou s Ninou brát? Doufam že ano a že jim to vydrží. o.O *14*
    • mousicka
      Ráda bych, aby spolu byli ale já slyšela, že spolu byli přes 2roky a tento rok v březnu to skončilo tak nwm *9* objasníte mi to někdo?
  • Já si teda myslím, že by s Ninou klidně být mohli a že jim to vydrží. Je jedno, že jsou od sebe deset let. Pokud se mají rádi, tak na věku nezáleží. Já jim to moc přeju protože jsou vážně kouzelný pár a moc jim to spolu sluší.
  • Prosim vas nevite někdo ADresu Iana S. odepištemi prosím
  • Ježiši ja ho MILUJU JE TAK SEXY PŘÁLA BYCH SI ABY SE ZASNOUBIL SE MNOU TEN MŮJ MODROOKEJ KOCOUREK *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nenávidim Ninu a nesnesu představu, že by nežil se mnou a nemilovalmě kdo si myslí to samé ať mi odepíše *7*
  • Text Vašeho příspěvku *16* Miluju ho *14* *3* *14* *14* *14* a nesnáším ji *16* *16* *16* *1* Ale hlavně, ať je šťastný *14*
  • zuyzanka
    myslím že jim to dlouho nevydrží Nina je moc mladá na vdávání *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • lemonka123
      souhlasím ;) Ian je podle mě moc hodnej kluk a Nina je fakt docela mladá na to, aby se s ním usadila... I když bych jim to přála ;) :D
    • demisalvatore
      Podle mě jim to vydrží... jsou dokonalý pár!:)) Nian forever:3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit