Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díval/a jsem se na všechny příspěvky celkem nuda když se podíváte na číslo třeba kolil má fanynek tak si možná uvědomíte že nemáte šanci .Při znávám jsem taky čech/češka *1* *1* *1* ,ale jinak nic osobně proti. *7*
  • vendajula
    Jaká náhoda Já jsem 7.12 a Ian je 8.12. *3* *3* *3* *3*
  • než když začali dávat TVD tak sem vůbec nevěděla kdo to je a to mě mrzííí!!! Ted už vím kdo to je a musím říct že je strašně kráásnej *14* *14* a jak sem si tady četla ty komentáře..holky taky bych chtěla aby ze mě udělal upírku *2* a v TVD je úžasnééj! *14* miluju ho!
  • Ian je úžasnej.Každou noc se mi oněm zdá. *14* já ho prostě miluju.hrozně moc *14*.
    Kéž by země udělal upírku.
  • i love ian *14* *3* *14*
  • BluEbEatS
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ježiš. Dokud nešly TVD tak sem o něm vůbec nic nevěděla a byla to VELKÁ CHYBA!!!! Protože on je prostě úžasnej a hrozně krásněj. Kéž by mě kousnul♥♥♥ *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • Ježiši já ho Miluju Nevim co bych dělala kdybych si měla vybrat tak se poseru , protože Paul a Ian jsou TAK SEXY *2* *14* *14* *14* *14* *14*
    • ani0
      *4* jo no ikdyž já bych věděla pro koho se rozhodnout-Stefan(Paul) *14*
      !IKDYŽ IAN TAKY NENÍ K ZAHOZENÍ! *14*
  • demisalvatore
    TÝM IAN!!♥ Thumbs Up!:3
  • Ahoj,jestli chcete kontaktovat Iana Somerhaldera, tak se dá kontaktovat přes jeho dobročinný fond, na který je patřičně pyšný. Adresa je www.isfoundation.com :)
  • adelajs
    Mě se teda Ian líbil víc v TVD než tady na fotkach s vousama ale i tak je strašně sexy a Paul je taky sexy oba sou prostě boží ikdyž větší přednost dávám Ianovi (Damonovi) *14* miluju ho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit