Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adelajs
    Ian je v TVD úžasnej a nejvíc sexy upír se všech kam se na něj hrabe Edward (Robert Pattison) !!!!!!je mi ho v tom filmu líto ohledně Eleny ale je prostě nejlepší a miluju ho je prostě božííí *14* *14*
    • aha, tak to jsi asi neviděla poslední díly, co? Jo, je úžasnej. Napiš mu přes twitter. *3*
  • Majky (anonym)- prepáč ale Paul na tej fotke vyzerá otrasne *11* ale ked sa vyzlečie Ian to je pohlad *1*
  • Ian je nejlepší chlap z TVD a je to nej sexy chlap i upír!! *14*
  • Majky: Smrdíš.
    Sama si vousatá ;)
  • lan lan lan jenaj naj naj sexy upiir sveta je to oja laskaaaaaa i love you
  • lan lan lan je naj sexy upir sveta a ani robert nanho nema ale je pekni ale damon toje moja laska i love you
  • ian si najuzasnejsi upir na svete a ani ROBERT PATISON NA TEBA NEMA ani z daleka tak vsetko naj a milujem ta laska *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Mimusa
    Jako Damon byl hezčí
    *4*
  • Když už se dohadujete, tak mně osobně víc sedne Paul, jsem na tyto typy. Typ Ian se mi nelíbí, jelikož nemám ráda vousatý chlápky ale stejně budete reptat, tak se koukněte na toto http://www.celebritybasha.com/wp-content/uploads/2011/10/paul-wesley-wallpaper1_large.jpg a pak vykládejte, že je Paul hnusný, náhodou je sexy :P
    • Bože , vždyť vapadá jak magor .. tělo má možná hezký , ale xichtí se jak osel .. :DD vidělas tu fotku vůbec !?
  • Nevíte kam bych si mohla napsat o autogram Iana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit