Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsechno nejlepsi iane.. *14* *14* *4* je tak prekrasny... *14*
  • woow takovej kundák a má narozky ve stejnej den jako já no super *3*
  • Happy B-Day Ian *3* *14*
  • barunqa111

    věk Damona

    v kolika byl promenenej Damon??? odpoved pls do vzkazu diky
    • V 18 *4*
  • Hlásnete mi?

    ahojky lidičky hlásnete mi prosím tady http://boystwins.blog.cz/1108/1-kol o-sonc pro Kazuku Inuzuku? soutěžím s Ianem Somerhalder tak jestli ho máte rádi podpořte ho prosím v soutěži SONC
  • pomožte Ianovi

    Kdo chce pomoci Ianovi v boji proti týrání zvířat vyplnte prosím tento formulář http://www.change.org/petitions/sav e-the-sled-dog-reform-british-colum bias-anti-cruelty-to-animals-law
  • njk.girl

    Božee :DDD ...

    Jak maly děcka... fakt že jo... :D ... "Damon je nejehzčí.." ... "Nechápu jak se vám může líbit Stefan" ... Boha není to jendo?? :D ... Teda jako mě osobně se víc zamlouvá Damon, ale... :D ... No tak má každej jinej vkus no... nemusíte se tady dohadovat kdo je hezčí... přinde mi to... debilní... :DD ... Podle mě sou hezcí oba... někde je hezčí Damon a někde Stefan... :D ... Nwm o co vám jde.... :DD ...
    • Naprosto souhlasím. Mně se zase líbí víc Stefan, ale je to věc názoru, takže to dohadování co tady některý vedou je opravdu hodně trapný!!!
    • tak s tím stoprocentně souhlasím.....nechápu že to někomu nepříde trapný si tady vylejvat svý city před lidma který vůbec nezná....mno prostě se mi líbí a je to...moje věc... a nemusím to cpát dalším lidem který s tim třeba nesouhlasí....je to o vkusu.....prostě si napsala stoprocentí pravdu....a obdiv za odvahu...:) :D
    • Re: Božee :DDD ...

      tak s tím naprosto souhlasím se vším všudy...dost si to trefila!
  • ii

    UDĚLEJTE SI TEST SVÉHO IQ!
    http://cz.iq-test.eu/#645186
  • z.u.z.k.a

    ..

    Lidi, nedohadujte se kdo je lepší a takové ty kraviny.. přece nejste mimina aby jste furt psali.. Damon je nej! néé Stefan je lepší! a tak dál.. to nemůžete mít rádi oba dva? :D já miluju oba dva a nechci rozhodně říct kdo je lepší ;) ano, sice Damon je hrozně sexy a úplně mě rozpaluje jak tančí v TVD s rozeplou košilou *15* :D ale Stefan je taky pěkný, je zvláštní a rozhodně není hnusný ;) *4* celé TVD je prostě super! *3*
    • Souhlas !! kdybych je potkala neumela bych se mezi nima rozhodnout,nejspis bych je brala oba dva *1* *14*
    • simik3496

      Re: ..

      heje jk se vám může líbit Paul...to Ian a nebo steven Mcqueen jsou stokrát hezčí než paul a víc sexy !! :D *14*
      • zanesskaaaa

        Re: Re: ..

        Řešit to, kdo je nejkrásnější je fakt detinské, a to hodně. Každý má jiný vkus a nikdo by se neměl někomu přizpůsobovat, jenom aby byl děsně IN. Pro mě je Paul také velice sexy, ale rozhodně hned neříkám, že je lepší než Ian, jelikož každý člověk je jiný. Nepochopím takové logické uvažování.
  • Ian Somerhalder

    ahoj chtela sem se zeptat nevite kde bydli Ian (město) diky za odpoved
    • adusqacek

      Re: Ian Somerhalder

      v Los Angeles
      • Re: Re: Ian Somerhalder

        diky moc!!!
        • adusqacek

          Re: Re: Re: Ian Somerhalder

          nemáš zač :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit