Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky v slovenskom casopise kamarat, je interviu s Ninou Dobrev a jej pisali: Momentalnr si single, mas nejaky typ muza, ktory ta zaujmr? Nina : Nejde o to, ako vyzera. Bud je medzi nami chenia alebo nie. Najviac sa mi na muzoch paci, ked maju zmysel pre humor, talent, charizmu a ked sa vedi spravat akk gentlemani. Kamarat cislo jun .... oni spolu nechodia milukem tych hercov a viem to viac ako vy.
  • Všem kteří pochybují o Nině a Ianovi..
    Nina Dobrev a Ian Somerhalder spolu chodí.. *14*
    Jsou opatrní na veřejnosti kvůli paparacum..přečte te si novinky co se stalo *3*
    Gabriela
    • že by si nás neoblbovala .. :) moja prečitaj si tuto stranku .. ( pokial rozumies anglick ) a potom hmmm sa rozhodni co tu pis .. laskavo .. !§
      • http://www.tmz.com/2014/08/17/ian-somerhalder-nikki-reed-happy-healthy-farmers-market/ ..... TA STRANKA
  • On už nechodí s Ninou Dobrev .. :)
    • s Ninou chodí pořát :3
  • Dost by mě zajímalo jakej je Ian v posteli :D
    • :D :D :D Nejsi sama :D
  • Ano, měl by to někdo opravit! Už nechodí s Ninou, ale s Nikki Reed.
    Moc mě mrzí, že jim to necišlo, ale doufám že jim to vijde alespoň v seriálu TVD - DELENA :***...
    I LOVE YOU IAN :* ♥♥♥...
    • S Ninou chodí pořát *3* jsou opatrni kvuli paparacim.. *4*
  • Tessiiinka
    Mrzí mě, že jim to s Ninou nevyšlo. Hrozně jim to slušelo, tak aspoň doufám, že spolu budou v TVD. Každopádně mu to s Nikki přeju :)
  • já ho miluje je hrozně hezkej *14* *14*
  • On je peckový, najkrajší,sexy, najlepší a jeho humor je najlepšíí proste pre THE VAMPIRE DIARIES ako stvorený :* Milujem ho .. Miláčik dokonalý herec ♥ ♥ *14*
  • almen
    Ian je prostě suprovej , je moc heskej a sexy a v serialu upíri deníky se k eleně hodí nejvíc . moc moc se mi líbí aje i něco víc ....... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • *4* spousta filmů spousta úžasných výkonů, hlavně tedy Upíří Deníky jsou báječný seriál a na roli Damona se opravdu Ian hodí. Mám ráda ty úžasné a přesvědčivé výrazy.
    Je to dokonalý herec a model *3* Překvapilo mě že i rád jezdí na koni a to nemluvím o jeho lásce ke zvířatům. Určitě je i dobrý kamarád a kolega u ostatních herců. Je to můj oblíbený herec a ještě mnohem víc. *14* ............. Přeji mu hodně štěstí do života i v kariéře a snad se jednou uvidíme..... *14* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší