Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On je naj sexi chalan na svete.Milujem ho.V upírských denníkoch je proste naj.Aj ako Ian aj ako Damon je najlepší. *14* *4*
  • On je boží,skvelej,rostomilej,krásnej,nejlepší a je to nejlepší herec jakýho znám *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Přesně to si myslím *3* *3* *3*
  • On je ten najkrajší zo serialu Upírske deniky. :-* Ale prečo musi zomrieť prave on?
    • Plecová v jednom veřejném rozhovoru řekla, že se prý Damon a Bonnie vrátí, takže aspoň nějaká naděje.
      A navíc by si to nemohla dovolit. Kdyby nadobro zabila Damona sledovanost Upířích deníků by klesla o 50% možná i víc. Takže mojí nadějí je právě tohle. *4*
    • přesně *10* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • almen
        taky si myslím *10* *14*
  • milujite iane mucq *14*
  • Ian má narozeniny ve stejný den jak jááá
  • Jak by ho někdo mohl nemilovat?! :D
  • Ale no ták,lidi Ian je pěknej,je i dobrej herec a v TVD -UD má supr hlášky,více zde - http://www.serialzone.cz/serial/upiri-deniky/hlasky/strana-1/. Téměř všechny supr hlášky tam má on. Ian je fajn,Paul (Stefan) je fajn. Každý z nich má jinou roli,tak ji každej z nich musí hrát jinak. Kdyby to bylo obráceně,půlka z vás by milovala Paula *3*
    • almen
      já teda ne ne ne *16*
    • nikdy ian je nejkrásnější *16* *16*
  • Proč musel umřít zrovna Damon. Proč neumřel třeba Matt, jeho role je skoro nepodstatná!!! *9* *9*
    • ted když někdo sleduje tvd v televizi,jsou ve 4.serii a zjistli konec *1*
      nechtěla bych *1* *1* *1* *15* *1* *1* *1*
  • Ian je prostě BOŽÍÍÍ :* :3 a Paul je blbec!!!!!!
  • ???? Ani mi nepřipadá.
    • No ale nám a hlavně mě jo!!! Jen nejhezčí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit