Přejít na výpis diskuzí

Ilona Csáková

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlastík

    ilona je hezká holka,a mladá,a seš fakt výborná zpěvačka
  • Ilonka

    je skvělá, moc se mi líbí *4*
  • super žena

    Líbíte se mi, hezky zpíváte, již dlouho Vám fandím, rád bych si s Vámi dopisoval. Bylo by to mé největší přání !! Mohu doufat, děkuji.
    Moc Vám Ilonko fandím, držte se a hodně úspěchů !! Vše nellepší Vám přeje Lumír. *14* *3* *4*
  • majushka2

    Lidi !!!!

    Lidi, nejdřív se naučte zpívat a pak kritizujte !!!
  • Sexi Ženská

    Na ilonce se mi nejvic libi Všechno.Je to dokonalá žena se vsím všady a k tomu má krásný a dokonalý vnady *14* Jen tak dál holka *3*
  • Jsi dobrá zpěvačka

    Moc se ti povedla skladba od Zuzany Navarové Kočky hned jsem si koupil její výběr na cd měla velmi krásný hlas a je jí velká škoda.Myslím že by si měla tuto převzatou písen taky zařadit na své nové cd tento styl ti moc slušel *4*
  • 666%

    Je to přezevše koooooooooooooooččaaaaaaa *14*
  • Ilona

    Má krásný hlas a takové zvláštní charisma, je mi sympatická. Mimochodem - hezký fotky! *4*
  • SVÉ LÁSCE

    Jste už dlouho mou životní LÁSKOU(BOHUŽEL PRO MNE PLATONYCKOU)Není a nebude pro mne krásnější ženy ani tělem,ani duší.Vás je pro muže škoda.Neumím si představit,že by vám nějaký chlap mohl v lásce ublížit-musel by to být hlupák,aby se vzdal štěstí o kterém my ostatní jen sníme.Miloval bych vás i o 10 kilo těžsí-i se vším špatným,co si myslíte že máte.Žena jako VY-je JEN ŽENOU NA CELÝ ŽIVOT.Hodně štěstí Ilonko.Váš Antonín(43)
  • pre teba

    Ilonka si super žena, máš skvelé pesničky, zbožnujem ta si moj idol.
    Všetko dobré čau

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit