Přejít na výpis diskuzí

Ilona Svobodová

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obdivuji herečku Ilonu Svobodovou, pro její temperament. Jsem její obdivovatel a hlavně jsem se narodil ve stejný den, měsíc a rok. Ještě znám Osobně jednoho člověka, který se narodil stejně jako my. Kdyby šlo nějaký kontakt na "Paní herečku", byl bych vděčný Jára
  • Nauč se pravopis!
  • Krásná herečka,krásný hlas!
  • Ty seš tak nafintěnej a blbej! Dobře, paní Svobodová se nemusí každýmu líbit, ale ten hnus, co si sem o ni napsal, sis měl nechat pro sebe a nepsat ho na veřejný sítě! jestli si paní Svobodová tohle četla (jakože si jo, je tu zaregistrovaná), tak ji z toho asi moc dobře nebylo.A ještě bych ti doporučil koupit si pravdila českého pravopisu- *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Fred22
    Super hlas

    Paní Svobodová, máte opravdu úžasný a zajímavý hlas. Líbí se mi vaše dabování Michelle Pfeiffer. Ale i Sigourney Weaver ve Vetřelcovi také dabujete skvěle. Klobouk dolů *3*
  • Dobrý den, vzpomněl byste si někdo na název inscenace s písničkami z 80. let o kadeřnických učnicích, jejich šéf byl asi Petr Nárožný, hrála tam zřejmě právě Ilona Svobodová a Martina Hudečková. Viděla jsem ji v TV jen jednou jako dítě a docela ráda bych se na ní podívala, pamatuji si jen takový popěvek "v kadeřnické oficíně...čas se vleče líně".
    Díky za info, Petra
  • Pani Svobodova mate talent a ja se s kamaradkou divam na ulici a rikame si ze to umyte tak dobře zahrat tak at vam to jde a fandime divačky s moravy *5*
  • Vaše dnešní narozeniny

    Milá paní Ilono,
    přeji vám vše nejlepší k vašim dnešním narozeninám. A ať dostáváte pěkné nabídky, a můžeme vás dále vidět na obrazovkách a na prknech divadla *4* Jste výborná herečka, a budeme rádi když nás o tom budete přesvědčovat i dále.
    Mnoho zdraví, štěstí a lásky

    přeje vaše fanynka *4*
  • Ilona Svobodová na Fénix rádiu

    Příjemný den Všem fanouškům paní Ilony Svobodové:-)
    Tato krásná a milá paní bude hostem internetového Fénix rádia www.fenixradio.net 12.prosince 2010 od 16-19:00 a tedy pokud budete mít jaké koliv otázky a přáníčka, tak můžete přímo při vysílání psát na icq : 593 546 544 nebo skype: fenixradionet, a paní Svobodová bude odpovídat:-) A pro ty kteří nestíhají -dobrí zpráva celý záznam pak naleznete v audioarchivu:-)
    Vaše Fénix rádio
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ ILONO !
    VŠE NEJ K NAROZENINÁM PŘEJE
    JIŘÍ
    *1* *3* *15* *15* *15* *14* *14* *15* *15* *3* *1*
  • přání

    Milá Ilono
    Přání k 50.narozeninám hlavně přání dobrému zdraví,štěstí,pohody a hodně
    dalších zdaru jak v rodinném štěstí
    tak i na profesionální úrovni.
    Role Jitka Farská ze seriálu ulice.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • Prostě krásná ženská

    Ilona Svobodová je opravdu velice krásná ženská, vždy upravená (již druhý rok se snažím držet jejího účesu - ale originál je jen jeden), prostě sympatická, na nic si nehraje.....samé superlativy! Když běží Ulice, tak zásadně sleduji velmi pozorně pouze ji...vzhled, jak hraje...paráda. Můj syn se zásadně ke všemu, co řeknu, vyjadřuje opovržlivě, ale o Iloně sám řekl, že je fakt pěkná. A to je mu necelých 18. Myslím, že jako osobnost učarovala i jemu. Ahoj.
  • Krásná dáma

    Vážená paní Ilono. Jsem Váš velký obdivovatel a nikdy si nenechám ujít žádný pořad kde Vás mohu vidět. Děkuji za krásné výkony ve Vašem herckém povolání,zároveň přeji mnoho osobní pohody v soukromém životě.
  • vše nejlepší

    Milá Ilono, přeji ti všechno nejlepší k narozeninám a aby se ti splnilo to, co si přeješ *14*
  • olse13

    Střední škola

    nevíte někdo jakou vystudovala střední školu?
  • Re: Re: vyznání

    ilonko jsi nadhernaa. mam te moc rada. pa a pusu.
  • Ilonka

    Ilonko,v Ulici jste báječná a statečná jsem vaší fanynka.Budu Vám držet palce aby Vám to dobře dopadlo a zbavila se ho brzy.Budu šťastná jako blecha jestli se mě ozvete. Mnoho štěstí v životě osobním a osobním. *14* *4* *3*
  • Re: Re: Díky

    Děkuji všem za pozdravy a kladné ohlasy.Mějte pěkný den.Zdraví půvabná sexy ilona
  • Re: Je stále krásná

    Je příjemná.
  • Re: Re: vyznání

    Také naprosto souhlasím, s Borhyovou nebo Brožovou se Ilonka vůbec nedá srovnat, protože z ní vyzařuje přirozená ženskost a erotičnost...Je to prostě sexy žena. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit