Přejít na výpis diskuzí

Ilona Svobodová

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to kvalitní herečka

    Dnes jsem se díval na seriál příkopy a moc se mi líbilo jak Ilona S zahrála svoji postavu byla velmi přesvědčivá myslím že by si jí měl po delší době všimnout i film!!! *4*
  • Petr

    Krásná herečka z krásným hlasem *14*
  • Jednička

    Ilonu Svobodovou jsem prvně zaznamenal ve filmu Láska na druhý pohled někdy počátkem 80. let a moc a moc se mi líbila. Od těch je jednoznačně mojí nejoblíbenější herečkou, navíc má i krásný hlas. Pokud hraje, sleduju jí, ať se mi film (seriál)líbí, nebo ne. I.S. je jasná jednička!
  • vše nejlepší

    Milá Ilono, přeji ti všechno nejlepší k narozeninám a aby se ti splnilo to, co si přeješ *14*
  • Ilonka

    Ilonko,v Ulici jste báječná a statečná jsem vaší fanynka.Budu Vám držet palce aby Vám to dobře dopadlo a zbavila se ho brzy.Budu šťastná jako blecha jestli se mě ozvete. Mnoho štěstí v životě osobním a osobním. *14* *4* *3*
  • přání

    Milá Ilono
    Přání k 50.narozeninám hlavně přání dobrému zdraví,štěstí,pohody a hodně
    dalších zdaru jak v rodinném štěstí
    tak i na profesionální úrovni.
    Role Jitka Farská ze seriálu ulice.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • V pozdním dešti

    V roce 1978 jsem coby příslušník vojenské základní služby dělal křoví v inscenaci- V pozdním dešti.V jedné roli tam také hrála Ilonka Svobodová.Tenkrát jsem jí ve studiu( vesnická zábava hráli tam :Oldřich Vízner,Čestmír Řanda)po společné scénce kdy jsme spolu tančili věnoval plnící péro.Zajímalo by mne jestli si na tuto epizodku pamatuje.Já do dneška ikdyž je to už 30 let.Točilo se to kousek od Unhoště okres Praha západ.Dodnes mám na Ilonku pěkné vzpomínky a je mi to do dnes vyčítáno manželkou.Ale na Ilonku nelze zapomenout a dnes velice rád koukám na seriál Ulici.Je nezapomenutelná.Je to nádherná žena i po těch letech.Mrzí mne že tuto inscenaci neopakují i po těch letech *4* Ilonko moc Ti fandím
  • překvapení

    Dnes jsem shlédl pohádku o princezně Zubejdě, kterou vyléčil Dr. Voštěp v podání J.Dvořáka. Ale co mě nejvíce zaujalo, že jsem ale vůbec nevěděl, kdo je tá nádherná ženská, co hraje princeznu. Musel jsem počkat až na konec, kde jsem zjistil, že to byla pro mě zcela neznámá Ilona Svobodová (natočeno v roce 1984). Bylo jí tedy 24 let, ale ta energie, elegance pohybů, něžnost, ženskost a jiskra v očích - zážitek krásy na celý život!
  • Nejhezčí a nejvíce sexy

    Ilonko,jste pro mne nejkrásnější a nejvíce sexy žena,kterou znám.Jste výborná herečka s tím nejpříjemnějším hlasem.Udělal jsem si z vás takový ženský idol(jen pro úplnost,je mi 44 let).Přeji vám co nejvíce úspěchů a mnoho význačných rolí. Vláďa. *14* *14* *14*
  • Je stále krásná

    viděl jsem jí osobně na tyty a vypadá ještě líp ve skutenosti než na obrazovce ta jí pár kilo přidává *9* *4*
    • Re: Je stále krásná

      Je příjemná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit