Přejít na výpis diskuzí

Iva Janžurová

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jirkakratas
    Nevím, kdo tvořil životopis paní Janžurové, ale možná by stálo za to uvést, že jejím profesním i životním partnerem je dlouhá léta režisér Stanislav Remunda. Mají spolu dvě dcery - jmenují se Sabina Remundová a Theodora Remundová a obě jsou též známé herečky. Zajímavé je též to, že paní Janžurová a pan Remunda už více než třicet let spolu žijí "na psí knížku", to jest, že jejich vztah nikdy nebyl zpečetěn manželstvím.
  • Chci se přidat do řady všech co Vám blahopřejí Vašemu jubileu. Dočetl jsem se tady na netu o trablích Vašeho manžela a proto Vám chci nabídnout čistě přírodní produkt Omega 3 komplete od české firmy OKG. Myslím si že by mu mkohl pomoci. pokud byste projavili zájem. Můj kontakt je f.kotovic@seznam.cz nebo tel:731 561 487
    Jinak přeji Krásný den
  • Blahoprání

    Milá paní Janzurová,
    k Vasim kulatinám Vám preji dodatecne hodne vnitrní radosti a spokojenosti!
    Ráda bych Vám také napsala, ze jsem uz od mých ranných let(jsem rocník 68) Vase velká fanynka, jste odjakziva mojí nejoblíbenejsí hereckou. V roce 1987 jsem Vás poprvé videla na divadle v predstavení Vrátís se ke mne po kolenou. Pamatuji si na to dodnes, tenkrát jsem se smála skoro nepretrzite. Vase deti hrají taky skvele! Mockrát Vám dekuji za to, ze jsem i díky Vám mohla strávit krásné chvíle!! Veronika
  • narozeniny

    Vážená paní Ivo
    K včerejšímu jubileu a všechno nejlepší
    k Vaším 70.narozeninám přání hodně štěstí,zdraví.
  • narodeniny

    Mila pani Janzurova,spolu s mojou mamou by sme Vam chceli poblahopriat k Vasim krasnym narodeninam vsetko najlepsie-vela zdravia stastia,uspechov v pracovnom a osobnom zivote... *4*
  • Sněhová královna

    Milá paní Janžurová,
    v sobotu jsme byli na představení Sněhová královna ve Stavovském divadle. Bylo to úžasné představení a Váš herecký výkon excelentní, byl to zážitek. Seděli jsme v první řadě, tak kontakt s herci byl úžasný. Přejeme Vám hodně zdraví a také hodně krásných rolí. Alena Hanzlová a vnuk Tadeáš / Ctěnická 695/13, Praha 9 190 00 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • maryka13

    Všechno nejlepší

    paní Ivo, přeju Vám všechno nejlepší, hodně lásky, štěstí peněz a hlavně zdravý a ať dlouho žijete:) jste nej česká herečka :)
  • přání

    Milá paní Ivo
    Přání k Vaším dnešním narozeninám
    hlavně zdraví,štěstí,dobrou pohodu
    a dostatek sil do dalších let.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: přání

      Drahá paní Ivo!
      Všechno NEJ k Vaším narozeninám Vám přeje Váš fanda Jiří.
  • Vážená paní janžurová

    Skvělá paní Janžurová,potkala jsem se ve svém pokročilém věku s internetem a využívám tuto možnost k tomu,abych Vám ,po x letech poděkovala za zážitek,na který nemohu zapomenout.Hrála jste v Č.Budějovicích Lotty ve hře Rozhovor v domě Steinů o nepřítomném panu Goethovi a byla jste úžasná.
    Dodnes mám pocit,že jsem viděla něco velmi vyjímečného a dokonalého,že jste nám,divákům vzala svým uměním a náročným fyzickým uměním vzala na dvě hodiny dech.
    Děkuji vám za ten nevšední zážitek,za lidské kouzlo všech vašich rolí a přeji vám hodně a moc zdraví a štěstí.S hlubokou úctou Vendy Kolmačková
  • Všetko najlepšie

    Milá pani Janžurová! Chcela by som Vám popriať k Vašim narodeninám veľa, veľa zdravia, lásky a šťastia, veľa krásnych chvíľ strávených v kruhu svojej rodinky.
    Vždy keď ste sa objavili na televíznej obrazovke som vedela, že večer strávený vo Vašej spoločnosti /i keď prostredníctvom televíznej obrazovky /bude strávený príjemne, pri super humore. Dnes môj syn, hoci má len 16 rokov je tiež veľkým Vašim priazdnivcom a scenka "Včera, dnes a zítra" je pre neho neodmysliteľnou súčasťou jeho napodobňovania rôznych scénok a príhod zo života.Ste S U P E R !!! Nech Vám zdravíčko dlho slúži, aby ste mohli ešte Vašími vystúpeniami potešiť veľa Vašich priaznivcov, medzi ktorými sa nachádza veľmi veľa Slovákov. Ste proste super herečka a stále myslíme na Vás. S láskou k Vám Magdaléna a syn Marek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit