Přejít na výpis diskuzí

Iva Janžurová

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pre naj naj naj herečku na svete !!

    Važená Pani Ivka ste pre mna skutocne naj naj naj herecka na svete ! nikdy neprestanem pozerat Vaše filmy ! a to ich pozeram denno denne ! hlavne ja to tedy beru sefe, co je doma to se pocita..., marecku.., spenat.., a tento tyzden mi pride dvd hodime se k sobe... na ktore sa velmi tesim a som nan zvedava. som rada ze ste sa stali hereckou a bohatili cesku tvorbu ! prajem vam vela vela zdravia stastia a dalsich uspechov !!! erika *3* *3* *3*
  • naše ivulenka

    Ivuško, shlédla jsem v televizi na ČT 1 Váš medailonek o životě a hereckých rolích...moc se mi to líbilo. Obdivuji Vás ,každá role, kterou hrajete je vidět, že hrajete především od srdce.Jen tak dál.... *14* *14* *14* *3*
  • NEJ

    Vážená paní Janžurová,chci Vám popřát jen to nejlepší do nového roku a bez nadsázky říct,že neznám lepší herečky a hereckých výkonů než právě Vašich! Jste nej a pro mě vždycky budete herecká ikona! Mnoho úspěchů vaše fanynka. *3*
  • obdiv

    mnoho let ziji v cizine,presto mi nechybi zadny z filmu kde jste hrala.Jste nejlepsi ceska herecka.Josef
  • Vas bratr Pavel

    Vazena pani Janzurova, prominte, ze obtezuji, ale rad bych vedel, jak se dari Vasemu bratru Pavlovi, se kterym jsem sedel v jedne lavici na mestanske skole v Zirovnici. Dekuji predem a zdravim srdecne Vas i jeho. Jirka Vranek
    • Re: Vas bratr Pavel

      cau
  • blahopřání k vyznamenání

    Vážená paní Ivo, dovolte, abychom vám-jménem celého našeho Spolku divadel.ochotníků ze Žirovnice-poblahopřáli k vyznamenání, které jste 28.10.t.r. obdržela z rukou prezidenta republiky. Je to pocta,kterou si plně zasloužíte a my všichni jsme hrdi na to, že jste se právě v našem městě narodila a v našem Spolku s divadlem začínala. Přejeme Vám hodně zdraví, štěstí, pracovního elánu a životního optimnismu. Žirovničtí ochotníci
  • Obdiv

    Milá paní Janžurová! Chtěla bych Vám vyjádřit svůj obdiv k Vaší herecké dráze.Vaše filmy mám velice ráda a s oblibou se na ně dívám. Nejvíce se mi líbí film Zítra to roztočíme drahoušku.Jste fakt super!!!Mám Vás ráda!!! *14*
  • Pro VELKOU HEREČKU

    Dobrý den,přejeme Vám celá rodina brzké uzdravení!!!!! *14* Když mám špatný den,pustím si film,kde hrajete a je mi hned líp.Mám spoustu Vaších filmů a mockrát díky za ně. Náš rodinný přítel je alergolog a je velice dobrý.Léči mi syna,který se výrazně zlepšil.Tady je má adresa a budu se těšit. b.karin@seznam.cz
  • Pani herečka

    Pani Janžurová je podľa mňa jedna z najväčších herečiek českého filmu, v komediálnych rolách neprekonateľná. Veľmi sa mi páčila aj v novej časti Nemocnica na kraji mesta, aj keď seriál nesplnil moje očakávania.
  • Vážená paní Janžurová před mnoha lety jsem dostal od babičky obraz, který dostala od svého syna a který údajně namalovala Vaše matka. Na obraze je Vaše jméno. Může to být pravda? S pozdravem Váš divák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit