Přejít na výpis diskuzí

Ivan Trojan

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivane jste vynikající herec a se svým kolegou čertem Uriášem v Anděl Páně 2- úžasný výkon :))
  • Ivanku jste uyasnej herec cetnicke humoresky i andel pane tam proste nemate chybu skoda ze neni takovych pohadej jako andel pane s ama vice moc rada bych se na ne podivala
  • Už jsem alergická na t stupidní reklamamy, ve kterých pořád vystupuje, on by za prachy udělal všechno, jsem taky z herecké rodiny, ale k tomu by se naši nikdy nepropůjčili
  • Hezkej je, ale to je tak všechno....
  • hekla
    Ivan Trojan je jeden z nejlepších českých herců *2* *15* *3* *14* *4*
  • kolajda79
    děkujeme panu Ivanu Trojanovi za jeho roli v novém seriálu vraždy v kruhu :-) *14*
  • byl si dobrej bedo četnicke humoreskY
  • Milý Ivčo, s celou naší rodinou Vám přejeme vše nejlepší k 50. kulatým narozeninám. Nechť Vás nebolí záda a žijete si pokojným životem. Jak říká moje babička: Nechť Vás provází štěstěna! Nashledanou do budoucna!
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)
  • A zase je tady ten tak "československý tón", když už nemůžu říct něco hezkého, tak aspoň stříknu jedovatou slinu. Pane Jóšafate, to jméno zní tak biblicky, netvrdím, že se musí každý každému líbit, ale vidět jen to špatné co chci vidět na tak skvělém herci, jako je pan Trojan, mi připadá ubohé a navíc to šířit dál je nedůstojné. Čistému vše čisté a co kdo šíří, toho se mu také dostává.
    Panu Ivanu Trojanovi přeji vše nejlepší ke kulatým narozeninám a ať nám ještě dlouho září na našem hereckém nebi k naší potěše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit