Přejít na výpis diskuzí

Ivan Trojan

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milunka.op

    Opava

    Dneska byl v Opavě věříte mi ?? *14*
  • adamoule

    Pan herec

    podle mne jednoznačně nejlepší český herec
  • lieblinka

    Vše nejlepší!!!

    Přeji vše nejlepší k dnešním 45 narozeninám,hodně úspěchů jak v kariéře tak v soukromém životě a hlavně přeji spoustu skvělých rolí. *3* *4*
  • ivan

    je sexy chlap
  • Ivan Trojan

    Je to nejlepší herec líbili se mi sním všechny filmy,kteríé jsem viděla kde on hraje tak je film vždy dokonalý prostě je to Pan herec!!!
    I Love you Ivan Trojan!!! *14*
  • borec

    je to prostě jedním slovem borec *3* *5* *3*
  • zoriste

    Ivan Trojan a Jiří Dvořák

    Oba spolu často hrají tak se jukněte na web www.jdvorakfans.cz,díky *3*
  • Ivan Trojan

    Jsem téměř "ročník" pana Trojana a také jeho velká obdivovatelka. Myslím, že je to citlivý člověk, aspoň tak na mne působí... rozhodně není namyšlený Pan Herec. Také má zvláštní tón hlasu, všimli jste si??
    • andrii

      Re: Ivan Trojan

      Ano má. Já ho považuji nejen za vynikajícího herce, ale i dabéra. To, jak namluvil Kiefera Sutherlanda v seriálu 24 hodin. To je něco perfektního. Málokdo umí dát do dabingu ty správné emoce, Ivan Trojan to zkrátka umí. *3*
      • Re: Re: Ivan Trojan

        ano tohle jsou presne moje slova... malokdo tohle do dabingu umi dat..sama mam s dabingem jiz zkusenosti a musim rict ze to opravdu neni nic jednoducheho...Ivan Trojan je UZASY
  • Ivan Trojan

    Dalo by se říci hudba a filmová produkce je mým životem.Ivan Trojan?
    Máme v naší herecké éře tři elity herců,píši schválně máme poněvadž i ti co ut již nejsou,jsou s námi stále.Tedy první elita byli takcí jako Marvan,Burian,Šlégl,Nový ,Bárová,KačírkováPlachta a další a další kteří se nesmazatelně zapsali Menšík,Bohdalová,Růžičková,H anzlík,Sovák,Kemr a poslední elita opravdový herci u kterých je jisté že se nesmazatelně zapíší do paměti lidí,Trojan ,Geislerová,Wilhelmová.Ivan Trojan je vynikající herec,je to pan herec,klaním se před jeho umem.
    • Re: Ivan Trojan

      souhlasím s vámi,ivan je prostě někdo
      jenom pozn. - Tatiana Vilhelmová,ne Wilhelmová,ale to je přece jedno,že jo *1*
  • ivan trojan

    Toto je ten nejlepší herec,opravdu!!!!!!!!!
    Miluju všechny jeho filmy a závidím Kláře Trojanové-Pollertové to co má doma - a to myslím vážně.Jo a taky jestli jste viděli Ďáblovu lest - tam byl taky opravdu dobrej...!!!!!!!
    Prostě nejjj herec jaký vůbec může být a to nejen ve filmu ale i v divadle!!!! I LOVE IVAN TROJAN !!!!!!!! *3* *14* *4* *14* *14* *14*
    • andrii

      Re: ivan trojan

      Ďáblova lest byla parádní podívaná. Řekněme, že ve všem, kde se Ivan Trojan objeví, tam je naprosto skvělej. *3*
      • Re: Re: ivan trojan

        No a já zrovna Ďáblovu lest neviděla a hrozně moc bych chtěla. Mezi filmografii by se měly zařadit ještě například filmy Dívka a kouzelník nebo Šejdrem, ty byly taky dobrý!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit