Přejít na výpis diskuzí

Ivan Trojan

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavla3

    Nejlepší herec

    Pan Trojan patří podle mě mezi nejlepší české herce.Nejvíce jsem si ho oblíbila v Četnických humoreskách a ve filmu Václav.Do budoucna bych chtěla tomuto vynikajícímu herci mnoho úspěchů a hodně dalších krásných rolí. *1*
  • ajinta

    Trojanek

    No Vaclav to se tocilo u nas a ja byla v komparzu. a je to fakt DOBREJ herec. *4*
  • Skvely herec

    Zabudol som dopísať že ten môj naj film je Václav *4*
  • Skvely herec

    Pán Trojan je pre mňa najlepší herec...myslím si to od prvého filmu, v ktorom som ho videl hrať a myslím si, že tento názor veeeľmi dlho alebo snáď nikdy nikto nezmení. Skvelý výkon mal vo filme Jedna ruka netleská. Potom môj najoblúbenejší film...tak predviedol neuveritelné filmové umenie...myslím si že túto úlohu by nikto iný takto nezahral..zo súčastných hercov určite nikto...
  • Skvělý herec

    Souhlasím,pan Trojan je skvělý herec. Vždycky se moc těším na film,ve kterém bude hrát,protože takový film je záruka kvality. A zvláštní kategorie jsou ČETNICKÉ HUMORESKY. Béďa Jarý je "můj" oblíbený hrdina. Takže,ať se daří stále skvěle. *4*
  • Adrea pro autogram

    Ahoj lidičky, nemáte někdo adresu, kam bych si mola napsat o autogram tohoto skvělého herce? *4*
    • Re: Adrea pro autogram

      zkus třeba napsat do Dejvického divadla, ve kterém je Ivan členem.
  • Vynikající herec

    Můj oblíbený herec a vůbec jeden z nejlepších herců v současnosti u nás.
  • Osobní setkání s Ivanem Trojanem

    Jestli tohle Pan Ivan Trojan čte, rád bach ho poznal. Nejde o nic osobního, nejsem bláznivý fanoušek. Jen mi jde o to, se s tímhle výborným člověkem setkat. Nechci zasahovat do jeho soukromí anio nic podobného, myslám že má Pan Trojan podobných ohlasů víc, ale jde mi o vyjádření názoru. Jinak přeji Panu Trojanovi šťastné a veselé vánoce a šťastý nový rok. Wlk (napište Trojane po novém roce) *5*
  • Ivan Trojan

    Je mi sice pouze 15let,ale jste pro mě nejlepším hercem.Moc mám ráda filmy svámi *14* *3*
  • Nejlepší český herec!

    Pane Trojane, jste nejlepší český herec současnosti, dokážete zahrát úplně cokoliv a jsem moc ráda, že jste letos získal cenu TýTý. Je vidět, že si český divák konečně uvědomil, kdo je ten opravdu nej. Samozřejmě Vás také obdivuji jako dabéra. Miluju seriál
    24 hodin a Kiefera Sutherlanda. To, jak tohoto také výborného herce dabujete je pro mě opravdová lahůdka. Bravo, bravo. Mějte se hezky a ať se Vám daří v kariéře i ve Vašem osobní životě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší