Přejít na výpis diskuzí

Ivan Trojan

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Václav

    Zdravím, včera jsem viděla "Václava" a musím vám poděkovat za dojem, který mám po tomto filmu. Je to nakonec smutný příběh, ale ve vašem podání jsem se bavila a musím dodat, že jste podal bravurní herecký výkon.Děkuji.
  • Pro Ivana

    Pan Ivan Trojan je pro mě herec s velkým H. Jsem ráda, že vyhrál Českého lva jako nejlepší herec, protože On si to opravdu zaslouží, v současné době nemá konkurenci. Navíc má úžasné charisma, krásné oči. Už se těším na další filmy s ním.
  • Ivanovi

    No, a pak jsem se kouknul zpátky na ostatní příspěvky............nicméně pozvání platí, blahopřeji, momentálně jsi určitě nejpřesvědčivější!!!!!!!!!!! . tvůj velký Fanda(s malým F).r
  • ivaclovi

    Václava jsem viděl 1.3.2008. v Minikinokavárně v Ostravě.(trefa)Jsem z Ostravy, ale ani sekundu jsem nepochyboval, že to vyhraješ, Vašku. Bravo!!!! Zvu tě na Colours of...............course nezávazně.R+Succeeeeeeeeees
  • il bruco

    Dobrý den :-)
    Jsem Vaše obdivovatelka.Kdybych byla muž smekla bych klobouk.Jsem žena a mám Vás v srdíčku,které buší pro Vás.Jste úžasnej člověk se šlechetným srdcem a krásnýma kukadlama,pan herec.Přeji mnoho krásných rolí!!!S pozdravem Vaše obdivovatelka Ilona *4*
  • pozdrav

    Ahoj Ivánku, moc tě zdravím. Veronica
  • Kevin Spacey's resemblance

    dobrý den pane Trojane,nemám odhavu Vám tykat...jste pro naši republiku a hlavně pro mě natolik ohromná osobnost asi jako tajemný a dokonalý Kevin Spacey pro severní ameriku...držím Vám všechny palce,viděl jsem od Vás všechno...zatím jsem neměl to štěstí Vás potkat osobně.Jste skvělý herec,Václava se Vám podařilo zahrát grandiozně...děkuji,vydržte prosím.Honza,33 *4*
  • iwánek

    iwánek je postě the beeest herec...
    a wšechny filmy s nim sou dobrý,ptž je v nich on *4* *14* *14*
  • herec s velkým H

    Jste můj nejoblíbenější český herec.Strašně moooc Vám faním!!!Miluju vaše filmy Anděl páně,Smradi,Samotáři a Jedna ruka netleská.Opravdu moc vás obdivuju.Jste herec s velkým H!!!!!!!!!! *3* *14* *3*
  • Bohemians

    Ahoj Ivane.
    Jseš fajn člověk, protože já jsem Bohemák a ty taky moc ti za to děkuji. Prostě Bohemians 1905 olé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit