Přejít na výpis diskuzí

Ivan Trojan

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Herec s kvělým hereckým výkonem *3*
  • oblíbený herec

    Ivane Trojane, jsi fakt k sežrání a myslím,že se stáváš idolem mnoha českých žen. Pokud jsi tak úžasný i v soukromí, mohl bys sepsat návod pro mnoho neúžasných českých chlapů, z kterých jsou ženský nešťastné, proto se s nimi rozvádí, není to možné s nimi vydržet. Ten návod proto, že mnoho chlapů neví jak se k ženám chovat aby byly spokojené a tím by byli spokojení i ti muži.Marie
  • jseš prostě borec *1*
  • taky jen tak :)

    Ahoj Ivane.. Si vážně skvělej.. líbil ses mi hrozně v Jedna ruka netleská.. Zahrál si to báječně.. Hodně štěstí :)
  • pozdrav od spolužačky

    ahoj ivane, tak jsem se konečně odhodlala ti napsat. asi si uz mozna nebudes pamatovat na copatou Janu Pistekovou, se kterou jsi se celkem dost kamaradil v prvni a druhe tride ZS Jeremenkova, a ktera se pak odstehovala.Ja jen,ze jsem byla hrozne prekvapena,kdyz jsem videla samotare. hned jsem si na tebe vzpomela,je neuveritelne jak jsi si stale podobny.zkus nekde najit fotky z prvni tridy,kde jsme s p.ucitelkou duskovou.mej se moc a moc krasne,strasne ti drzim palce.mam moc rada samotare, jedna ruka netleska a ted i pribehy obycejneho silenstvi. vsechny tyto filmy jsou naprosto genialni a ty v nich excelujes.scena, z posledne jmenovaneho filmu, kde jedes na voziku z ruzyne pres celou prahu, je pro me naprosta lahudka!!! ahoj jana
  • Jsem váše veliká faninka!!! Nejvíc jste se mi zalíbyl v roli Bedřicha Jarého v seriálu Četnické humoresky.Jste můj nejoblíbenější český herec.Už se moc těším až budou vysílat třetí sérii Četnických humoresek!!!Přeji hodně úspěchů a hodně hereckých obsazení!!!!!!!
    • Re:

      Co ty hrubky?
  • Vše nej

    Všechno nejlepší k vašim narozeninám!!!!!
  • Pro skvělého herce

    Vážený a milý pane Trojane, jsem velice ráda, že Vám prostřednictvím této diskuze mohu napsat a vyjádřit své hluboké sympatie k Vám. Jste opravdu dobrý a výjimečný herec a moc Vás prosím, pokračujte dále v tom, co pro nás všechny doposud děláte a to je těšit lidi. Se srdečnými pozdravy Vaše Martina.
  • Prostě jen tak...

    Píšu Ti prostě jen tak...Zeptej se Jirky Macháčka jaký jsou holky z Litoměřic...o nic nejde...jen prostě Ty jsi Rak a já Rybička :-)) Hodně štěstí ve všem...
  • herec

    Ivane jsi super!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit