Přejít na výpis diskuzí

Ivan Trojan

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravíííím

    Dobrej,chci se jen zeptat zda si tady čtete vůbec ty vzkazy a odepisujete na ně?Jsem zvědavá od přírody,ale jinak jste moc dobrej chlápek s hezkýma kukadlama...hehe..to byl,ale kompliment co.Pa
  • Nej herec

    Dobrý den pane Trojane.Moc vás obdivuju a nejvíc jste se mi líbíte v seriálu Četnické humoresky,fakt super:) Na tenhle seriál se dívám pravidelně,moc vám to tam sluší *4* v té uniformě.Jo,mimochodem jste můj nej nej nej oblíbenější herec *14* *1* *3* A přeju mnoho úspěchů a taky se těším na třetí řadu humoresek... *3*
  • Pozdrav

    Dobry den pane Trojane zdravíme Vás z okr.Znojmo,kde jsme se spolu setkaly a fotografovaly společně s mím nevidomím manželem.Jsme Vašimy velkýmy fanoušky.Přejeme Vám mnoho životních i pracovních úspěchů a těšíme se na naše srpnové setkání s Vámi.S pozdravem manž.Kubíčkovi
  • Božskej

    Když máš chmury nebo splín, koukni na programy kin. V nabídkách přečti herce - pokud najdeš Trojana, chmury i splín opustí tě lehce *15* Je prostě skvělej! *14*
  • Anděl páně

    Dobrý den,přestože mi táhne na 20,byla jsem dnes na filomovém festivalu Oty Hofmana v Ostrově na filmu Anděl páně a to hlavně proto,že tam hrajete Vy.Párkrát jsem viděla i Vaše představení v Dejvickém divadle s gymnáziem Ostrov.Obdivuji Vás
  • Pane Trojan jste fakt dobrej a jeste budete, protože se na Vás rádo dívá spousta lidí a vy jste fakt někdo..Někteří lidé chodí do kina jen kvůli tomu,že na plátně budete vy... Máte charismatické oči....Jste moc fajn *3* *4* *4*
  • Je to super herec *3*
  • Pane Trojan, Váš excelentní výkon ve filmu Smardi je nezapomenutelný.
  • Kdysi jsem Vás viděla v Broukovi v hlavě a od té doby Vás miluju. Myslím, že u nás nyní nemáte konkurenci.
  • Je to skvělý herec!!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit