Přejít na výpis diskuzí

Ivan Trojan

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Trojane, nikdy jste mi nebyl sympatický, snad kvůli mému vnímání vašeho skřetovitého zjevu i hlasu (a nic na tom nevylepšilo ani vaše populární legrační až šaškování při ztvárnění role podle scénáře v četnících).
    Co mi na vás ale vysloveně vadí, je vaše aktérství ve značně slizké reklamě na "trénování" dívky školačky učitelem - tělocvikářem, kterého jste bravurně ztvárnil. Hlavně, aby domluvu o tom neslyšely kolegyně učitelky, že!!! Byť je děj reklamy možné chápat mnohoznačně, jistě lze velmi dobře až nejlépe vnímat pravděpodobně hnusný směr a záměr sexuálně-prznitelského náboje scénáře jádra reklamy. O jaké "trénování" dívky se jedná, si lze snadno domyslet a domýšlející nemusí vůbec být sexuálním maniakem. Jako od prý duchovně smýšlejícího člověka bych právě od vás propůjčení se danému znesvěcujícímu tématu opravdu nečekal. Ony vlastně asi peníze nesmrdí a každá koruna je přece dobrá, ne? Říká se, že ti nejhlouběji věřící bývají ti nejstrašnější. Je tomu tak i ve vašem případě?
    • Však taká za to vzal memalé peníze od BIS, aby škodil tomuto člověku!!! *16* *16* *16*
      • Oprava: Však také za to Trojan vzal nemalé peníze od BIS, aby tomuto člověku škodil Jóšafate!
    • Mat.7,2 Nebo jakým soudem soudíte, [takovýmž] budete souzeni, a jakouž měrou měříte, [takovouž] bude vám zase odměřeno.
  • Moje nejoblibenejsi trio-Trojan-Dvorak-Strach.Kdyz se sejdou pri praci je to vzdycky bomba.Tak at se schazeji co nejcasteji. *1*
  • Jste nejlepší náš herec, přeji Vám a Vaší rodině hodně a hodně zdraví a
    dále možnost rozdávat pohodu a krásných zážitků.
  • maduska-ashley

    blahopřání

    všechno nejlepší!!!!!
  • vendyyysek

    titulek

    Je to můj nejoblíbenější český herec. Hraje ve filmech výborně, na 1. Suprovej byl třeba v četníkách jako Béďa Jarý. *4* *4* *14*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší! *4*
  • přání

    Milý Ivane
    Přání k Tvým narozeninám přání dobrému zdraví,štěstí. *4* *4* *4* *4* *4*
  • Herec s velkým H

    Je to jeden z našich nejlepších herců, kterých je bohužel čím dál míň....obdivuju ho odmalička, jeho filmy miluju.....čím dál víc mě přesvědčuje o tom, že jeho herecké kvality jsou prostě nepřekonatelné! *3*
  • super

    je to jeden znejlepších hherců ktetý znám
    *4*
  • Ivan Trojan

    miluju divadlo...sama chodim uz 3 roky do umelecke skoly na LDO....nini se hlasim na konzervator...a musim rict ze uz delsi dobu je Ivan Trojan mym vzorem...miluju jeho vystupy jak ve filmech tak hlavne v divadle..napr v Tereminu..chtela bych jednou alespon z poloviny tak dobra jako on...tolik toho dokazat... je uzasny *4* je jedinecny :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit