Přejít na výpis diskuzí

Ivan Trojan

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Václav

    Zdravím, včera jsem viděla "Václava" a musím vám poděkovat za dojem, který mám po tomto filmu. Je to nakonec smutný příběh, ale ve vašem podání jsem se bavila a musím dodat, že jste podal bravurní herecký výkon.Děkuji.
  • ivan trojan

    Toto je ten nejlepší herec,opravdu!!!!!!!!!
    Miluju všechny jeho filmy a závidím Kláře Trojanové-Pollertové to co má doma - a to myslím vážně.Jo a taky jestli jste viděli Ďáblovu lest - tam byl taky opravdu dobrej...!!!!!!!
    Prostě nejjj herec jaký vůbec může být a to nejen ve filmu ale i v divadle!!!! I LOVE IVAN TROJAN !!!!!!!! *3* *14* *4* *14* *14* *14*
    • andrii

      Re: ivan trojan

      Ďáblova lest byla parádní podívaná. Řekněme, že ve všem, kde se Ivan Trojan objeví, tam je naprosto skvělej. *3*
      • Re: Re: ivan trojan

        No a já zrovna Ďáblovu lest neviděla a hrozně moc bych chtěla. Mezi filmografii by se měly zařadit ještě například filmy Dívka a kouzelník nebo Šejdrem, ty byly taky dobrý!
  • Osobní setkání s Ivanem Trojanem

    Jestli tohle Pan Ivan Trojan čte, rád bach ho poznal. Nejde o nic osobního, nejsem bláznivý fanoušek. Jen mi jde o to, se s tímhle výborným člověkem setkat. Nechci zasahovat do jeho soukromí anio nic podobného, myslám že má Pan Trojan podobných ohlasů víc, ale jde mi o vyjádření názoru. Jinak přeji Panu Trojanovi šťastné a veselé vánoce a šťastý nový rok. Wlk (napište Trojane po novém roce) *5*
  • ivaclovi

    Václava jsem viděl 1.3.2008. v Minikinokavárně v Ostravě.(trefa)Jsem z Ostravy, ale ani sekundu jsem nepochyboval, že to vyhraješ, Vašku. Bravo!!!! Zvu tě na Colours of...............course nezávazně.R+Succeeeeeeeeees
  • Pozdrav

    Dobry den pane Trojane zdravíme Vás z okr.Znojmo,kde jsme se spolu setkaly a fotografovaly společně s mím nevidomím manželem.Jsme Vašimy velkýmy fanoušky.Přejeme Vám mnoho životních i pracovních úspěchů a těšíme se na naše srpnové setkání s Vámi.S pozdravem manž.Kubíčkovi
  • iwánek

    iwánek je postě the beeest herec...
    a wšechny filmy s nim sou dobrý,ptž je v nich on *4* *14* *14*
  • Pro Ivana

    Pan Ivan Trojan je pro mě herec s velkým H. Jsem ráda, že vyhrál Českého lva jako nejlepší herec, protože On si to opravdu zaslouží, v současné době nemá konkurenci. Navíc má úžasné charisma, krásné oči. Už se těším na další filmy s ním.
  • herec s velkým H

    Jste můj nejoblíbenější český herec.Strašně moooc Vám faním!!!Miluju vaše filmy Anděl páně,Smradi,Samotáři a Jedna ruka netleská.Opravdu moc vás obdivuju.Jste herec s velkým H!!!!!!!!!! *3* *14* *3*
  • il bruco

    Dobrý den :-)
    Jsem Vaše obdivovatelka.Kdybych byla muž smekla bych klobouk.Jsem žena a mám Vás v srdíčku,které buší pro Vás.Jste úžasnej člověk se šlechetným srdcem a krásnýma kukadlama,pan herec.Přeji mnoho krásných rolí!!!S pozdravem Vaše obdivovatelka Ilona *4*
  • pozdrav od spolužačky

    ahoj ivane, tak jsem se konečně odhodlala ti napsat. asi si uz mozna nebudes pamatovat na copatou Janu Pistekovou, se kterou jsi se celkem dost kamaradil v prvni a druhe tride ZS Jeremenkova, a ktera se pak odstehovala.Ja jen,ze jsem byla hrozne prekvapena,kdyz jsem videla samotare. hned jsem si na tebe vzpomela,je neuveritelne jak jsi si stale podobny.zkus nekde najit fotky z prvni tridy,kde jsme s p.ucitelkou duskovou.mej se moc a moc krasne,strasne ti drzim palce.mam moc rada samotare, jedna ruka netleska a ted i pribehy obycejneho silenstvi. vsechny tyto filmy jsou naprosto genialni a ty v nich excelujes.scena, z posledne jmenovaneho filmu, kde jedes na voziku z ruzyne pres celou prahu, je pro me naprosta lahudka!!! ahoj jana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit