Přejít na výpis diskuzí

Ivan Trojan

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jseš prostě borec *1*
  • Pane Trojan, Váš excelentní výkon ve filmu Smardi je nezapomenutelný.
  • Vynikající herec

    Můj oblíbený herec a vůbec jeden z nejlepších herců v současnosti u nás.
  • oblíbený herec

    Ivane Trojane, jsi fakt k sežrání a myslím,že se stáváš idolem mnoha českých žen. Pokud jsi tak úžasný i v soukromí, mohl bys sepsat návod pro mnoho neúžasných českých chlapů, z kterých jsou ženský nešťastné, proto se s nimi rozvádí, není to možné s nimi vydržet. Ten návod proto, že mnoho chlapů neví jak se k ženám chovat aby byly spokojené a tím by byli spokojení i ti muži.Marie
  • Bohemians

    Ahoj Ivane.
    Jseš fajn člověk, protože já jsem Bohemák a ty taky moc ti za to děkuji. Prostě Bohemians 1905 olé.
  • Ivan Trojan

    Dalo by se říci hudba a filmová produkce je mým životem.Ivan Trojan?
    Máme v naší herecké éře tři elity herců,píši schválně máme poněvadž i ti co ut již nejsou,jsou s námi stále.Tedy první elita byli takcí jako Marvan,Burian,Šlégl,Nový ,Bárová,KačírkováPlachta a další a další kteří se nesmazatelně zapsali Menšík,Bohdalová,Růžičková,H anzlík,Sovák,Kemr a poslední elita opravdový herci u kterých je jisté že se nesmazatelně zapíší do paměti lidí,Trojan ,Geislerová,Wilhelmová.Ivan Trojan je vynikající herec,je to pan herec,klaním se před jeho umem.
    • Re: Ivan Trojan

      souhlasím s vámi,ivan je prostě někdo
      jenom pozn. - Tatiana Vilhelmová,ne Wilhelmová,ale to je přece jedno,že jo *1*
  • vendyyysek

    titulek

    Je to můj nejoblíbenější český herec. Hraje ve filmech výborně, na 1. Suprovej byl třeba v četníkách jako Béďa Jarý. *4* *4* *14*
  • zoriste

    Ivan Trojan a Jiří Dvořák

    Oba spolu často hrají tak se jukněte na web www.jdvorakfans.cz,díky *3*
  • borec

    je to prostě jedním slovem borec *3* *5* *3*
  • Ivan Trojan

    Je to nejlepší herec líbili se mi sním všechny filmy,kteríé jsem viděla kde on hraje tak je film vždy dokonalý prostě je to Pan herec!!!
    I Love you Ivan Trojan!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit