Přejít na výpis diskuzí

Ivan Trojan

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivane jsi super
  • Pro skvělého herce

    Vážený a milý pane Trojane, jsem velice ráda, že Vám prostřednictvím této diskuze mohu napsat a vyjádřit své hluboké sympatie k Vám. Jste opravdu dobrý a výjimečný herec a moc Vás prosím, pokračujte dále v tom, co pro nás všechny doposud děláte a to je těšit lidi. Se srdečnými pozdravy Vaše Martina.
  • Vše nej

    Všechno nejlepší k vašim narozeninám!!!!!
  • taky jen tak :)

    Ahoj Ivane.. Si vážně skvělej.. líbil ses mi hrozně v Jedna ruka netleská.. Zahrál si to báječně.. Hodně štěstí :)
  • Je to skvělý herec!!!! *3*
  • všechno nejlepší k dnešním narozeninám.Ivan Trojan je dobrý český herec a fanoušek Bohemians Praha 1905(klokan).

  • Kdysi jsem Vás viděla v Broukovi v hlavě a od té doby Vás miluju. Myslím, že u nás nyní nemáte konkurenci.
  • Je to super herec *3*
  • Pane Trojan jste fakt dobrej a jeste budete, protože se na Vás rádo dívá spousta lidí a vy jste fakt někdo..Někteří lidé chodí do kina jen kvůli tomu,že na plátně budete vy... Máte charismatické oči....Jste moc fajn *3* *4* *4*
  • Anděl páně

    Dobrý den,přestože mi táhne na 20,byla jsem dnes na filomovém festivalu Oty Hofmana v Ostrově na filmu Anděl páně a to hlavně proto,že tam hrajete Vy.Párkrát jsem viděla i Vaše představení v Dejvickém divadle s gymnáziem Ostrov.Obdivuji Vás

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit