Přejít na výpis diskuzí

Ivana Macháčková-Gottová

OSOBNOST 13.1.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je jasny Veverko. Michael Douglas se pred nekolika lety musel jit lecit ze zavislosti na sexu. Jeden z duvodu proc se s nim jeho byvala manzelka rozvedla byli jeho "zalety". Ivana mohla byt i ten duvod proc se s nim byvala manzelka nakonec doopravdy rozvedla. Dala zadost o rozvod v roce 1998 a Ivana chodila s Douglasem 1996-1998. Ta Ivana musi byt v sexu uplny profesional! Nevim kde se to naucila kdyz byla driv zdravotni sestra v Opave. Sex je jeji nejsilnejsi stranka, umi "svest" muze. Ona ma rada stary, "zkuseny" muze ktery v zivote neco dokazali. Gott mel hodne zenskych, ale zadna z nich nebyla tak velka "profesionalka" jako Ivana ktera mela dva roky sex se "slavnym" Douglasem a asi proto si Ivanku nechal!
  • Taky bych řekla, že je hodně dobrá v posteli. Vemte si, kolik měl Gott ženských - ten musí být strašný prasák. Takže na co jej utáhla Ivanka? Určitě ne na svoje panenství. Ale já vlastně stráááášně závidím (kdyby měl někdo zájem reagovat...).
  • Ja si myslim, ze kdyby s tim Douglasem nechodila, tak by se vratila do Ceska jako obycejna au-pair-ka a nikdo by o ni dneska nevedel a zadna Gottova by to nebyla! Ten vztah s Douglasem ji uplne zmenil zivot!!
  • Chodila dva roky v USA s ZENATYM muzem!!! To je hrozny! FUJ!!
  • Nemyslim si ze velky vekovy rozdil mezi partnery je nejak vadny. Kdyz se dva opravdu miluji, tak je jedno kolik let jsou od sebe. Co se mi ale vubec nelibi je, ze Ivana Machackova chodila dva roky s ZENATYM muzem! To je fakt hrozny! Mela s nim sex a jeho manzelka o tom asi ani nevedela. A kdyz se to dozvedela, rozvedla se s nim. Je to mozne, ze Ivana Machackova rozvratila v USA manzelstvi?????
  • Touzila byt hereckou, jela do USA, ale asi se ji vic zalibilo v posteli s zenatym, bohatym a slavnym Michaelem Douglasem nez pred kamerou. Je dobra v posteli, ale na herectvi se kvuli sexu vykaslala!
  • Mate pravdu pani Irenko, ja se napriklad nezmuzu vubec na nic. Jsem nemozna, nemoralni a mam spinavou dusi. Jsem uplne k nicemu! Jsem skareda, hloupa a mam nizke sebevedomi. Vlastne sebevedomi nemam vubec zadne! Sebevedomi mi ukradli uz v detstvi. Nejsem bohuzel krasna, "vychytrala" a "mazana" jako Ivanka po ktere muzi uplne prahnou! A proto me nic jineho nezbyva nez zavidet.
  • O výši morálky a čistotě duše bych polemizovala, protože ani já ani Vy jmenované skutečně neznáte. Nezmůžeme se na co? Já jsem se zmohla na muže staršího o tři roky, který si je jist, že s ním nejsem kvůli zviditelnění ani majetku. Máme báječný vztah a jeden druhého si vážíme, aniž bychom měli postranní úmysly (prachy/mlaďounkou kočičku vedle sebe). I. G. měla buď nenormální vztah se svým otcem, a proto leze do postele se starým mužem, nebo je zlatokopka, a proto leze do postele se starým mužem.
  • Ivanka a Karel, jsou osobnosti vysoce morální a čisté duše. Milují se, milují své děti a sebe respektují. Nevím, proč lidé jsou zlí, závistiví a nedají jim pokoj. Vám všem co nemáte úspěch, nejste krásní ani milování, zamyslete se proč? Já Vám hned odpovím, protože se na to nezmůžete.
  • Žádný pinocchio není tak dřevěný jako I. G. ve VIP (mimochodem neskutečný odpad). Frau Gott, věnovala se laskavě tomu, co si svatbou se starým mužem zvolila - jeho obskakování. "Moderování" nebo co tam předvádíte, je zbytečné. Necpěte se do TV, to je pod Gottovu úroveň.
  • 1)"Ivanko" oslovovat skoro 40tiletou ženu mi přijde infantilní. 2) Co je závistivého na tom, že se probírá manželství lidí s takovýmto věkovým rozdílem? Naprosto to odporuje přírodě - sameček sice chce mladou samičku, ale mladá samička nemůže chtít přirozeně starého samečka - chce děti. DĚTI! Každá si podvědomě vybírá samce podle jeho genetické výbavy. Macháčková a jí podobné podle nadité peněženky. Když mladá žena ulého se 70tiletým mužem, je úchylná, to vám řekne každý psycholog, nebo zlatokopka, to vám řekne zdravý rozum.
  • Potom co chodila s Michaelem Douglasem se ji hodne zvedlo sebevedomi. Rekla si: "Kdyz me chtel Douglas, Gott me bude chtit jeste vic!! Gott si me bude vazit, protoze ne kazda holka chodi dva roky s Michaelem Douglasem!
  • Dva roky spala s zenatym slavnym Hollywoodskym hercem Michaelem Douglasem! Jela do USA hlidat deti a pritom mela sex s Michaelem Douglasem. Aby to clovek v zivote nekam dotahl, musi se vyspat s Hollywoodskou hvezdou!!
  • Chtela byt slavna, tak je slavna!! Pouzila k tomu zenateho Michaela Douglase. Splnil se ji sen! (Americky sen!)
  • Zdravotni sestricka z Opavy dokazala "okouzlit" slavneho Hollywoodkeho herce Michaela Douglase(zenateho) a primet ho k tomu aby s ni dva roky chodil! To je "FENOMEN"!! Gott je taky "FENOMEN" tak se ti dva asi k sobe hodi.
  • jak můžeš vědět, ženení zlatokopka ?
  • *4*
  • Já se přiznám, že ji nezávidím vůbec, kdyby nebyl Karel Gott známá osobnost, tak se po něm ani neohlídne, kdyby byl elektrikářem - tím čím je vyučenej, tak ho asi chtít nebude. Není normální aby si holka vzala o 40 let staršího chlapa, to vám řekne každej psychiatr. A to, že chodila s Douglesem ji vůbec nevěřim. *3*
  • Paní Ivanku znám od malička, chodily jsme spolu do školy a docela mi vadí ty sprosté, vulgární názory, kterých je tady nepřeberné množství! Nezaslouží si to! Bohužel závist je naše národní vlastnost-bohužel!
  • Hahaha, tak to je příspěvek jak noha, srovnání brambor a jablek! Jasně, každá týraná žena si svého muže bere v době, kdy je mlácená, protože je masochistka... Prosim vás, co to tady vykládáte. Tyhle zlatokopky ví hned od začátku (na rozdíl od týraných žen, které se zamilovávají do "normálního" chlapa), že onen dědeček má prachy, tak po něm skočí láska neláska...
    Fakt jste mě pobavila, děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit