Přejít na výpis diskuzí

Ivana Macháčková-Gottová

OSOBNOST 13.1.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Ivana Gottová pro děti!

    Ivanka je vizuálně sympatická, ale moderátorka je proto, že je paní Gottová. Její řečový projev se asi opravdu hodí spíše pro děti. Hlasové nasazení totiž odpovídá projevům dětí v období puberty. Ivanka neovládá ani melodii řeči, takže mluva působí "plačtivě". Výslovnost hlásková je sice korektní, ale mluvní projev je nespisovný (reg.asimilace) - "jagbude...desedminut...". Takže svět patří V.I.P. *14*
  • Co říct...

    Co k této osobě říct....to je těžké mno....to, že účinkuje v televizi má asi vážný důvod, jinak by tam nebyla že jo. Že by se tam dostala jen kvůli protekci ? ale neee o tom se tak nesmí přemýšlet sakra
  • Re: Re: Ivanka

    ...jo tak tohle je příspěvěk jedna báseň! *1* To je názor na úrovni základky, to se na mě nezlobte. Paní co se tu představuje jako lidiya89 přeji, aby si pro život našla nějakýho alespoň manažera s měsíčním příjmem víc jak 200 tisíc, jinak to nemá cenu. To pak není láska, ale tažení koule u nohy. To je fakt pecka názor! Gratuluju *1*
  • ...že by typičtí Češi?

    Než si dovolím okomentovat některé příspěvky, ráda bych Ti Ivanko popřála, aby Tě obklopovali jen lidé, kteří Tě mají upřímně rádi a nelísají se jen kvůli tomu, že by z Tebe případně mohli něco vytěžit. Jen upřímná láska našich nejbližších nám dá tu největší podporu a radost ze života! Strašně vašemu manželství fandím a v duchu se musím smát všem lovcům senzací, že na vás nemají šanci vytahnout nějaké špinavosti, jako se jim to daří u velké většiny celebrit! Fakt super!! Nenechte si nikým to VAŠE vzít!

    A teď jen tak na okraj k těm, co jsou tak pevně přesvědčeni, že se Ivana zviditelnila jen díky svému manželovi. Nebudu naivní a nebudu tvrdit, že by bez něj byla zaryta v podvědomí veřejnosti stejně jako s ním. Na druhou stranu, měla si snad hodit přes hlavu pytel, když svého muže někde doprovází a měla se také do smrti zavřít někde ve sklepě a vůbec nevylézat, aby vás, typické české závistivce náhodou nepopudila? Jděte do háje! Sáhněte si do svědomí. I kdyby dělala uklízečku, a ne to co jí baví, tak byste měli námitky, že je nejznámější uklízečkou. Zkrátka, opět hnus tyfus, česká vlastnost - závidí, kritizuju, pomlouvám, haním a jsme věčně nespokojený. Na tohle bysme mohli mít copyright! Nechte lidi žít, i vám pak bude líp...snad.
  • Je Fajn!

    IVANKO,přeju ti vše nejlepší k tvým narozeninám,jsi mi fakt moc sympatická!Jenom se na mě nezlob,(teď tě asi naštvu :) ),ale v tom pořadu co moderuješ,na mě působíš tak jako křečovitě a neuvolněně-nevím viděl jsem to asi jenom 2x.No přijde mi to ,jako když to čteš z kamery.Chtělo by to mluvit tak jako za sebe,jak ti (teď sorry!)ten rypák narost.Nevim jak bych to jinak vyjádřil.Ale jinak ti opravdu moc fandim!Přeju ti,i celé rodině jen to nejlepší!Měj se a AHOJ!!!
  • Re: Ivanka

    Rozhodně si nemyslim , že by ho neměla ráda, ale určitě, kdydy neměl ani vindru tak s nim nebude...starší a bez peněz, tam neexistuje láska, zatimco kdy má peníze tak to se pak může i zamilovat..:))takhle to platí všude..stačí si to uvědomit, je to všude takhle!
  • rafaelnadal

    měla autogramiádu..

    ...a nikdo na ní nepřišel......... *15*
  • misule23

    ...

    Někteří z Vás tady urážíte pani Gottovou aniž byste jí dali vůbec nějakou šanci!Nikdo z Vás není dokonalý,ale nechápu proč by to ona nemohla skusit.Já si myslím,že si může dělat do chce.Je to její volba a zase to není tak hrozné,aby nemohla ve VIP zprávy uvádět:-).Chtěla bych vidět někoho z Vás kdo by to uváděl bez trémy,když byte věděli,že se na Vás kouká takovejch lidí.:-).DOopravdy skuste jí dát šanci a pak dělejte nějaké závěry.Myslím si,že není až tak špatná:-) *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Ivana Gottová pro děti!

    Ivana Gottová má tak v nejlepším slova smyslu sladký a příjemný hlas i výraz, že ji úplně vidím jako moderátorku pořadů pro děti, je v tomto směru opravdu výjimečná, nenapadá mě nikdo podobný, vidím ji něco jako byla Štěpánka s čertíkem bertíkem kdo pamatuje, neměla by konkurenci!
  • Re: V.I.P.

    Ano toto je pravda někteří lidé si myslí že mohou úplně všechno.Pokud moje paměť sahá tak paní Gottová je zdravotní sestra.Co myslíte paní Gottová?Nebylo by užitečnější řídit se heslem:ševče drž se svého kopyta?
  • V.I.P.

    když mám peníze a jsem známá(nebo ženou hvězdy)a protlačím se kam se mi zamane a budu dělat co se mi zamane tak ale to neznamená že to budu dělat dobře.Paní Gottová je toho pádným a politováníhodným příkladem.Za peníze si Ivano talent opravdu nekoupíte.
  • Jste skvělá!

    Podle mě je Ivana Gottová ve VIP zprávách velmi dobrá - příjemný hlas, výborná výslovnost, je moc hezká a ničím mě neirituje, což se o její kolegyni říct bohužel nedá. Ta tak uvádět nějaký erotický pořad, i je tak vyoblíkaná. To Ivana je oblékaná tak akorát - šik a s vkusem. Zkrátka vybrat Ivanu byl od Primy dobrý tah a ti, co ji kritizují, lžou a závidí!
  • Nevzdávej to!

    Krásná, úspěšná, úžasné děti a slavný manžel, to se neodpouští. Vydrž Ivanko, nenech se odradit, nám se líbíš, držíme pěstičky! *3*
  • děti

    myslite ze chodi na tuto diskuzi
  • ajinka1

    vše nej

    všechno nejlepší :) ale podle mě by tu neměla být v osobnostech..vzala si jen slavného zpěváka to je vše. Nic proti..prostě všecho nej..
  • klarissa

    je narozená v..

    ..dubnu!
  • Ivana Gottová

    Milá Ivano
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Ivanka

    Prajem všetko dobré k narodeninám,veľa zdravia a štastia.Aj všetkým Tvojim drahým,blízkym.
  • Chybička se vlodila, dneska Ivanka nemá narozeniny

    Nene, tady byla chyba. V jednom časáku bylo napsáno 20.1.1976 a byl to seroizní časopis, nebyl to bulvár.
  • skih

    ...

    stastne narozky! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit