Přejít na výpis diskuzí

Ivana Macháčková-Gottová

OSOBNOST 13.1.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věčné hledání cizích chyb je jednou z největších chyb vlastních.
    Když Vás někdo ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.
    Čím víc jsme spokojení sami se sebou, tím menší máme potřebu strefovať
    se do ostatních. Dokud nezraňujeme jiné lidi, nemusíme se strachovať,
    co si o nás myslí. Krása není o tom, mít krásnou tvář. Je to o tom,
    mít krásnou mysl, dobré srdce a laskavou duši. Týrat jiného psychicky
    či fyzicky je ubohost. Jak můžete být se sebou spokojeni?
    • A co narcismus??Narcista je sám se sebou spokojený a přesto svou arogancí ponižuje druhé..To,co jste popsal,je z části pravdou,ale jsou výjimky,kteří váš názor vyvrací.Nashledanou
  • Paní Gottová zničí Karla Gotta. Už jej neposlouchám a skoro nikdo v mém okolí. Ivanna Gott (její umělecký pseudonym) srazila cenu Karlova CD na 39 Kč!
  • Zase cenzurujete příspěvky ? Ivaně se asi nelíbí negativní reakce.
  • No ,konečně jde do háje.Od začátku se na ni nedalo dívat.Hlasový projev chraplavý,nepěkná ,vysoké bidlo bez charisma.Vzali ji jenom podle jména GOTTOVA.Vůbec na to neměla. *11* *11*
    • Chudáčku, to Vás to ale vzalo. Ta závist z Vás jenom čiší. Nevím, zda jste od "fochu" a potřebujete zlikvidovat konkurentku nebo sedíte u piva a vlastně už ani nevíte, co se kolem Vás děje.
      Podle mne je Ivanka nejen překrásná a schopná mluvit i zpívat, ale také má nesmírnou pokoru k životu i když by mohla nosit nos nahoru, protože na to má. Myslíte si, že když si žena vezme známého zpěváka tak nemá právo na svůj život a seberealizaci (jestli vůbec víte, co to je). Pomluvit kohokoli je jednoduché, ale udělat něco pro svou seberealizaci a dívat se kolem sebe s optimismem je o mnoho těžší a tak budete závidět, urážet a ponižovat. To by Vám šlo.
      Novináři si zvykli nám předkládat jenom negativní věci, poplivat, pomluvit a napsat, že je to žádané. To je ubohost.
      • Chichi, líbí se mi Vaše "...i když by mohla nosit nos nahoru, protože na to má..." Nejde o to, že si žena vzala známého zpěváka, ale mladá holka si vzala starého zajištěného muže. Tato formulace mi přijde vhodnější. A protože já na své seberealizaci zapracovala již dávno, tak s Vámi nesouhlasit mohu, že? Nezávidím ženě staré jako jsem já v posteli 75tiletého muže. Nezávidím jí na něm nic.
  • Teď jsem si přečetla na Seznamu, že klip "Jsi stále mlád"s Ivankou Gottovou a s jejími dcerkami byl vyhlášen jako nejhorší.Jsem se rozčílila nad tím.Vždyť je to nádherný dárek a moc pěkný klip. *7*
    • Nad tím vyhlášením jsem se teda rozhodně nerozčílila, je to obyčejný, jednou poslechnutelný a nikdy víc. Neurazí ani nerozesměje. Neutrální.
    • Májo, souhlasím s Tebou..je to od srdce, z lásky....
    • Jeden z nejtrapnějších klipů,který jsem kdy v životě viděl. Možná je dobré si jej natočit pro osobní potřebu, ale pustit něco takového do veřejnosti je nejvyšší stupeň arogance a nafoukanosti. Navíc po režisérkém zpracování není moc profesionální. Zavání opravdu amaterismem. *16*
  • Proč musí mít Ivana ne VIP chlapa ona by to sama nezvládla? *9* *12*
  • Vsichni ,co tady pisete tyto nesmysli,jsou pouze zavist.Podivejte se na sebe,a potom kritizujte jine.
    • Ty jsi taky chytrák, nejdřív se nauč psát česky a bez chyb, nesmysle
  • Paní Ivance dodatečně vše nejlepší k narozeninám. Slavíme je ve stejný den. Zlatka
  • Paní Ivaně přeji dodatečně vše nejlepší k narozeninám. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit