Přejít na výpis diskuzí

Ivana Macháčková-Gottová

OSOBNOST 13.1.2007 
277 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fandím Vám rodinko Gottova *4*
  • Já vím že celé její rodině závidíte.
    Ale pochopte že si ho vzala a má s ním 2 přenádherný
    děti a miluje ho vy nikoho nemilujete nebo jste nikoho nemilovali
    • Ty víš? Znalec lidských duší? Co o nás ještě víš? Já o tobě např. to, že v tom svém přechytralém mozečku nemáš ani ponětí, kde ve větě napsat čárku.
      • A hlavně že ty v tom svém přechytralém mozečku víš vše o Ivaně! To že ona si ho vzala a má peníze neznamená že budu člověka urážet! UDUS SE ZÁVISTÍ IGNORANTE!!!!!
        • Ty čárky, ach, ty čárky. Chi chi - ignorant...
  • Vy lemry jenom závidíte že je ona v televizi a že má prostě práci co vy? vy jenom sedíte u počítače a píšte urážlivé comenty na koho vás napadne
  • Žádné schopnosti, žádné talent ani inteligence .
    Jak se objeví p.Gottová okamžitě přepínám .
  • Žádné schopnosti, žádné talent ani inteligence .
  • Ivana je moc sympatická. A je čím dál víc vetší kočka, pokaždé jí to sluší *4*
    • Očividně potřebujete přestavět nábytek v obýváku. Špatně vidíte na obrazovku televize.
  • Na programe VIP správy sa mi najviac páči p. Gottová. V prvom rade pre jej odbornosť, - že je tzv. doma v českom i anglickom jazyku, ale aj pre milé vystupovanie, jej noblesu a krásu. Je len dobre, že každá moderátorka má niečo do seba, že je úplne iná. A je príjemné cítiť, že aj v širšom kolektíve majú medzi sebou pekný, žičlivý vzťah.
    • Tak to chápu, že ti (Slovence) přijde úžasné, že je doma v českém jazyce. ONA je totiž Češka. Milé vystupování? Při těch nesmyslech, co tam pár minut páchá nemůže být milá, nepříjemná, arogantní... Je nijaká. Noblesa a krása? Subjektivní dojmy. Pěkné vztahy v televizi? Sama jsi milá, krásná a noblesní.
  • Líbí se mne pořad VIP,ale jak se objeví p.Gottová okamžitě přepínám,jako hlasatelka je neschopná.Anna
    • Tak se na sebe raději podívej do zrcadla.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :))))))))
  • Nejdůležitější je, aby si oba dva dobře rozuměli byli k sobě ohleduplní taktní a měli se opravdově rádi potom se budou mít dobře i jejich děti
    Za peníze si lásku ani zdravý nekoupíš.Přeji jim aby se měli dobře a byli štastní až do konce.Moje motto pro všechny je,, Přej a bude ti přáno dej a bude ti dáno *3* *3* *3*
    • Tak zdravÝ URČITĚ NE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší