Přejít na výpis diskuzí

Iveta Bartošová

OSOBNOST 31.12.2006 
1063 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha ..

    Paní Bartošová ,
    přestaňte už laskavě krmit bulvární tisk podrobnostmi ze svého soukromí.Milenci, orgasmy, prsa, násilí, únosy,potraty, zklamání, a znovu osudové lásky... Už je toho opravdu přes míru a lidi se vám smějí. Zpěvem se neživíte, jen těmi články. Ale to nejde donekonečna, tak už se vzpamatujte a začněte, ve vlastním zájmu, dělat něco pořádného.
    • Re: Proboha ..

      no jo - to se řekne - začít něco dělat..... To jediný, co zatím dělala byl "zpěv" a jak to dopadlo.... Z jejích "vánočních" koled mne jímá hrůza a děs. A to nejenom z jejich podání, ale i ze sakra falešných tónů.... *16*
  • už nejsi matka

    Žena, které musí být soudně odebráno dítě, si nezaslouží titul matka.
  • ???

    Iveto, opravdu si myslíš, že pro to, abys získala Artura do své péče, je tak důležité, jak vypadáš, kolik jsi zhubla a kolik máš koncertů ? Každá normální máma by jistě uvažovala zcela jinak.
  • jsi nejlepší

    Ivetko,gratuluji ti k ceně Tý Tý a přeju ti ještě hodně takových cen,ty to dokážeš,moc ti fandím,jsem tvůj fanda od tvých začátků s Petrem Sepéšim.Držím palce,Zdenda z Hořovic u Berouna.
  • Iveta

    Moc bych si prala, aby jeji pritel z Italie pochopil, pokud opravdu Ivetu miluje, ze nejlepsi je vypadnou z Cech a umoznit Ivete normalni zivot. Tenhle hon na Ivetu je pod urovni a znaci jen o malosti vsech, kteri se na nem zucastnuji. Vybrali si ji k pranyri a neprestanou, dokud ji neuvidi uplne na kolenou, to je hnus. Ona alespon neco umela a nemusela postavit svou karieru na prezentovani sve nahoty s absenci veskereho studu, jako jini v mediich opevovani. Kdybych mela penize, zaplatila bych Arturovi kvalitni internatni vzdelani v zahranici, aby mel tady od toho mel pokoj. Zit v takove zemi, kde se poradaji hony na cloveka jako ve stredoveku. Jini neumeli ani desetinu toho co Iveta a neustale se cpou se svou hrosi kuzi vsude, je to o charakteru a drzosti. Vsech, co se podileji na sikane pani Ivety je milito a meli by se v prvni rade lecit sami, nebo alespon hledat pricinu jejich pokrivenych charakteru. Zacit u sebe !
    • Ve vsem se s vami shoduji, krome toho, ze by Ivete pomohlo vypadnout z Cech... Pred alkoholem se neschova nikde, protoze je na nem zavislado takove miry, ze uz nebere ohled nejen na Artura, ale hlavne na sve zdravi. Ano, pokud odjede proto, aby sesla z oci a mysli a dostala sanci zit bez stvanice, ale ne proto, ze se tim zachrani. Bez lecby uz nikdy nebude v pohode. Je to jen prodluzovani utrpeni.
  • charmedka-jana

    Iveta

    podle mě by se měla sebrat a přestat se litovat, dřív jsem jí obdivovala, je to dobrá zpěvačka, ale jak se tedka chová....chápu že má problémy, ale nemusí si na nich takhle přividělávat

    sr ale je to muj nazor
  • iveta-matka

    nechci nikoho urážet,ale myslím si,že iveta je za zenitem a měla by si to uvědomit,je pod vlivem tlumících prášků,je to na ni vidět a co se týče jejího syna,je mi ho líto,neumí ho vychovávat,musí se na ni dívat,jak je psychicky labilní,přeji mu,aby se dostal do péče svého otce,který zajistí stabilní výchovu a péči,iveta ať se podílí na vychově,ale částečně.
  • BAJECNA IVETA

    DOBRY DEN. VELICE VAM DRZIM PALECKY A AT SE NA VAS SNESE HODNE STESTICKA. DOKAZU SI PREDSTAVIT JAKY JE TO TLAK ZE STRAN BULVARU. A LIDE KTERI HO CTOU BY UZ MOHLI VEDET JAK SI DOKAZI VYMYSLET A PROTO AT SI NEJDRIVE ZAMETOU PRED SVIM PRAHEM A PAK AT KRITIZUJI DRUHE. PREJI MNOHO USPECHU JAK V RODINNEM ZIVOTE TAK JAKO UZASNE ZPEVACCE. PA. IVETA *3*
  • :-(

    Je mi jí líto,že takhle dopadla:-(
  • Milá Iveto,

    no,co na to říct...akorát si tedy myslím,že spousta lidí má daleko větší problémy a trápení,ale jelikož nejsou celebrita,nikoho to nezajímá a taky aspon podle sebe,bych neměla žaludek na to ,takhle veřejně to ventilovat,spíž bych se za to styděla....ale každý je jiný...Ivetu jsem měla jako zpěvačku ráda,ale ty její úlety z poslední doby...asi by měla zpívat a ne řešit všechno přes media..samozřejmně jí přeju,aby už konečně našla to ,co jí asi chybí a byla štastná... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit