Přejít na výpis diskuzí

Iveta Bartošová

OSOBNOST 31.12.2006 
1063 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kýč

    Iveto, tvůj svatební den byl pouze obrovský kýč. Tvůj parter chce jen tvé peníze.
  • Zpev

    Ahoj Ivetko.Nereste ostatni negativni kritiku.Zpivejte dal.Mam Vas rada uz od mala.Jen se nenechte ovlivnovat kritikou.Vase obdivovatelka Věra Novy bor *3*
  • POZOR

    Jak je vidět, Bartošová je stále nepoučitelná. Nechává se muži zcela ovládat a manipulovat. Copak neví, proč ji Pomeje tak tlačí do tak šíleného tempa ? Chápu, že chce pokrýt některé své dluhy, ale jak dlouho to Iveta vydrží ? Neznamená pro matku více syn než partner ?
    • nika1979

      Re: ti ji nic nepřeješ

      ivata bartošova ma rada sveho manžela jiřiho pomeje aj sveho syna artura.
      jirka pomeje ma moc rad ivetku aj artika.syna,,,,,, coje ti potom,,,,,, *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: POZOR

      Ivetu mám ráda hrozně dlouho,ale tady s tím musím bohužel souhlasit *9* Sice do nich nevidíme,ale příjde mě,že má Pomeje Ivetu pěkně zmáknutou.Ale jak říkám,mám ji hrozně ráda a snad se pletu...
      • Re: Re: POZOR

        Přiznám se - taky z toho mám smíšené pocity... *9* Jirka už jednou jedné z mých oblíbenkyň ublížil (Míša Kuklová),jestli někdy ublíží i druhé,navíc té na kterou nedám dopustit *14* ,tak u mě skončil!!! *16* *16* *16*
      • Re: Re: POZOR

        Iveta je mi vcelku lhostejná,ale přála bych jí už klid v životě.ted jsem četla ,že přibírá,tak doufám,že nebude hubnout a nezhroutí se.sluší jí to a měla by myslet na syna.
  • no tak trochu divný,slušně řečeno asi

    no opět po delší době ...fakt nevím ,co na to říct....myslím Ivetu a její projevy na veřejnosti a tak..dostala se myslím někam,odkud to bude asi těžké vrátit se zpátky na zem...no fakt blbá situace...byla mladá,hezká,slavná...a ted se to nějak všechno zvrtlo jinam...pokud má problém s pitím a psychikou,k tomu existenční potíže,i když to je otázka..myslím si,stále, že hodně lidí to má o moc těžší a dokážou fungovat...nechce se mi věřit,že nemá nikoho,kdo by jí opravdu chtěl pomoct. *9*
    • Re: no tak trochu divný,slušně řečeno asi

      kde zmizel muj příspěvěk? *16*
  • Heja heja

    Iveto promiň ale ta písnička je strašná
    • kerm

      Re: Heja heja

      Mě se ta písnička líbí!
  • Vařbuřt

    Iveto vykašli se na odtučňovací kůru a dopřej ji raději v dvojnásobné dávce Arturovi je fakt strašnej. Jestli jsi milující máma tak s ním něco uděláš.Musíš to přece vidět sama.
    • Re: Vařbuřt

      Tak tak Iveto ty žádné shazování kil nepotřebuješ ty seš krásná ženská Artur je opravdu buřtík ale pokud to nevadí tobě a hlavně jemu není co řešit.
      • Re: Re: Vařbuřt

        Co je na ní krásného!?!? *8* *8* *8*
  • Přírodní Iveta

    Čápi s mákem a trapná Iveta. Měla by se už začít chovat přiměřeně svému věku a ne jako -náctiletá. V posledním díle Čápů předváděla, jak je zvyklá na přírodní stravu, ale není na to ní vidět. A ńa tom jejím Artíkovi už vůbec ne. To zase jednou Prima šlápla vedle.
    • Re: Přírodní Iveta

      Myslím, že to byl od Primy Supr tah, aspoň všichni vědí, jak na tom "princezna českého popu" je. IQ houpacího koně *14*
  • iveta

    Tak tahle dama je mi totalne nestmpaticka.S celou jeji rodinou.Je to takova ceska celebritka.A ja nevïm co na ní ty media vidí.Možná, že je jina a prave noviny z ní udělaly takovou nanu. Sice vim, že jí nemůžu hodnotit, protože jí neznám. Jinak ty saty na TýTý byly totální úlet. A její výtězství neberu vážně protože to není hodnotná soutěž.Tot vse můj názor.Jinak hodne stesti v tancovani
    • artaius

      Re: iveta

      *15* *1* ani bych to snad nenapsala líp,už je přebartošováno.......
      Kdysi jsem jí poslouchala docela ráda,ale co se provdala za Pomejáka,začalo jí hrabat víc než dřív.Kdy se konečně začne chovat jako máma?To jí za to syn nestojí? *9* *13*
    • hudy

      Re: iveta

      Co takhle naučit se nejprve pravopis a psaní, než začnu někam veřejně psát? *13*
  • milan95

    žena je žena!

    Máme českých zpěvaček poměrně dost a vhledem k tomu, že to jsou ženy tak mají svojí pěveckou dráhu obtížnější než muži protože to jsou muži kdo jim znepříjemňují život, přitom by tomu mělo být naopak. Že tomu tak je dokazuje na příklad pořad 13.komnata. Pokud něco vyhrají tak je to vždy určitě za zpěv, neboť závist lidská je nepřekonatelná. Smiřte se s tím že Iveta Bartošová je výborná zpěvačka. děkuji
    • Re: žena je žena!

      Vy máte asi hudební hluch,jinak to neni možný!!!!!!!!!!!!!!!!!!Učím zpěv na konzervatoři a takové krákání bych nepustl ani k talentovkám,to je strašný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *7*
  • narozeniny

    Milá Iveto
    Gratulace k 45.narozeninám
    hodně štěstí,zdraví a lásky. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit