Přejít na výpis diskuzí

Iveta Toušlová

OSOBNOST 27.2.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k dnešním narozeninám. Moc Vám to sluší. Škoda, že nejste v televizi častěji , aby se bylo na co dívat.
  • pekna pro me nejhezci moderatorka
  • Sexy zralá žena krásně bych ji to udělal.
  • paní Ivetko přeji vše nejlepší k narozeninám Pavel
  • Iveto, přeji Vám všechno nejlepší k narozeninám.
    Přeji Vám ať Vám životní optimismus a kouzelný úsměv vydrží hodně dlouho.
  • paní Ivetko přeji Vám vše nejlepší k narozeninám,hodně zdraví a spokojenosti v životě Pavel D.
  • Ivetko,jste nesmírně krásná žena. Právě jsem se díval na Váš pořad Toulavá kamera.Jste prostě báječná. Vždy Vás rád uvidím.
  • Dobrý den Ivetko mám Vás opravdu moc rád a mé největší přání je aby jste v těchto pořadech vydržela co nejdéle.Těším se až budete v neděli opět komentovat toulavou kameru.Mám syna který je ve vašem věku a je hodný,ale přál jsem si také děvčátko jako jste vy,ale osud to zařídil jinak.O druhého syna jsem přišel díky komunistům když mu bylo dvacet jedna.Tak alespoň mám na dálku Vás.Prosím,nemyslete že to je nějaké "harašení"je mě osmdesát let a už bojuji jen s nemocemi,ale vy mě dáváte sílu.Říkají mě Ďedánek.František
  • Krásná a vzdělaná žena.Milan
  • Dobrý den, paní Iveto, otevřu televizi - a co vidím? Iveta v šatech! A jak jí to sluší!! Ivetko, vynechte přiléhavé sukně a kalhoty, noste mírně nebo i více rozvlněné sukně - to vaší postavě velmi lichotí. Jsem stará žena, ale fandím pěkným ženám.
    A co bych doporučila ještě? Stůjte před kamerou přirozeně, nohy "nepřekládejte" přs sebe. Jste na to tolik zvyklá, že Vám to nepřijde, ale je to nepěkné a u vás zbytečné.
    Vše dobré do budoucna přeje
    Jaroslava Tůmová
    • je to moc hezky napsané.Taky jsem si kolikrát říkala..Copak to kameramani nevidí?Přeji paní Toušlové jen to nejlepší.Jste moc hezká a chytrá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit