Přejít na výpis diskuzí

Iveta Toušlová

OSOBNOST 27.2.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, vysvětlí mi někdo, proč se inovují pořady v ČT jako jsou Události? Nebo se dokonce některé zavedené a poutavé pořady (Toulavá kamera) ruší? Pane Dvořáku, prosím experimentujte si v soukromých televizích, ale Česká televize je televizí VEŘEJNOPRÁVNÍ, a protože platím poctivě koncesionářské poplatky požaduji zachování vytyčeného směru ČT! Velmi se mi líbila skladba pořadů, jejich schéma a kvalita. Stejně jako moderátoři, kterých si nesmírně vážím a cením, ať již to jsou paní Voldánová, Augustová, pan Maršál a taktéž paní Toušlová a pan Klepetko, dva posledně jmenovaní zřejmě doplatili na to, že asi Události nepojali dost "akčně" jako v soukromých televizích! Proboha, pane Dvořáku, nedělejte z ČT další soukromou televizi, anebo ji rovnou přejmenujte na NOVA ČT!
    Paní Toušlová a pane Klepetko, vám oběma děkuji za váš obrovský přínos pro občany této země, kterým jste v krásném kultivovaném provedení přinášeli zpravodajství. Přeji vám mnoho úspěchů, a to jak v osobním životě, tak v tom pracovním a držím, obzvláště vám dvěma palce! Pro mne končí jedna epocha v českých médiích.
  • Paní Iveto,
    díky za krásných třináct let u moderátorského pultu.Hodně štěstí v další práci.
  • Paní Iveto, děkuju za díl 13.konmmaty Kamily Velikovské. Mám za sebou podobné manželství, které skončilo sebevraždou manžela. Paní Kamila prožila křížovou cestu a odsoudili ji ti, kteří nic podobného neprožili.Říká se, že po bitvě je každý generál, platí to do posledního písmene.V mém případě jsem prosila o pomoc příbuzné i kamárády,dokonce i lékaře, protože manžel byl alkoholik .Abych to vše zvládla, navštěvovala jsem psycholožku, rozbít vajíčko jsem nedokázala, zabít člověka by bylo pro mne asi snazší.Chtěla jsem skončit sama se životem, manžel mne předešel.Brali jsme se z lásky, měli jsme se rádi a dodnes si dávám za vinu, co jsem udělala špatně, jestli jsem to mohla nějak ovlivnit, aby ten život byl jiný. Nikdo mi nevěřil, to mi pak řekli při pohřbu.Už je to ll let, ale nikdy se s tím nesrovnám. Vám přeji úspěchy v práci i v osobním životě, ať se Vám daří. Vaše fanynka Františka
  • Prosím, neříkejte "na vině", ale je vinen!
    Jsme v Čechách a ne v Rusku. Děkuji a přeji hezký den.
  • ladis11
    Pěkné prožítí vánočních svátků a hodně štěstí v profesním i osobním žívotě přeji.(Doufám že nejenom já). *14*
  • Dne 20.11.v Toulavé kameře moc ti slušelo!
  • Iveto až zas budeš v toulavé kameře tak si na to spomen na bukkakke a snaž se mě udělat diky moc *14* *6* *12*.
  • Iveto dojed do hodonina na oldis party do kulturniho domu. Chtel bych ti udelat bejby. Moc me vzrusujes pri toulave kamere provozuji bukkake. Prosim moc oblec si neco z leskle latky at vynikne tvoje panev a ja te celou postrikam.
  • Je divná.Moc mi nesedí,nuda *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • ladis11
    Hodně elánu při moderování a tvorbě obdobných pořadů jako je Toulavá kamera. V ČT je jich opravdu málo!! Mnoho štěstí..... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit