Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Kraus

OSOBNOST 30.9.2012 
512 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mixsu
    Jacim mne sa nepacis ale prides mi ako fajn chcalan sktorim si aj pokecas ne ako nasi chalani ak by si chcel pokecat tak fb: Mižu Lik
    a ak nie tak newa *1* *1* *1* *1* *1* *7* *7* *7* *7*
  • Jachyme jsi úplně fajnový,přidej si mě na fb.Chtěla bych tě poznat víc jako kluka a ne jako známou celebritu.
    Už o tobě mluví skoro celá česká i slovenská republika ale já bych tě chtěla poznat takového jaký jsi v normálním světě kde nejsou celebrity.Těším se na tebe,prosím napiš na fb: Nikola Gavlasová *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • on je tak sexy *14* *14* *3* *3*
    a když bys chtěl vědět či mě vidět tak na fb: Nikola Gavkasová
  • Jáchy miluju tě a zbožnuju když mi odepíšeš na asku:-*
    Láska ses:)
  • chtěla bych ho někdy vidět a jít s nim ven *14* *14* *14*
    • to já taky...po ničem jiným netoužím *3*
  • mixsu
    Jachim pls pridaj si ma na fb: Mižu Lik ...... teda ak chces new kamaratku *1* *2*
  • Hi,
    sorry but your number will not write here:(
    A jinak thanks že mám tolik fanynek nevím jestli vy holky čtete BRAVO ale je tam se mnou nějaký rozhovor. LÍBÁM VÁS!!
    • Jacim ak si to pisal ry tak v pohode ale ak nejaka baba/chalan napisal tak ste trapny a jachim este nechapem preco si pisal po anglicky ak si to ti tak daj like na stranku na fb jej meno je http://www.facebook.com/NezabudniNaMinulostAZiPreBuducnost *1*
  • Ahoj
    nechápu proč z něho šílíte je to nej normální kluk a je to herec. Nechápu ca na něm vidíte :-(
    • A já zase nechápu co ty na něm nevidíš a jestli tě jáchym nezajímá tak nechápu co sem lezeš
      • No víš jenom se kochám jak se tady dohadujete. Je možná trošišku pěknej asi 3 procenta ze sta. Je to jenom kluk, kterej hraje v seriálu. A Ty mi rozhodně nadávat nebudeš. Já si polezu kam chcu a Tvůj souhlas rozhodně nechci *6*
        • Teď Ti tošli slova co ....
  • Ahoj kamčo, jakou má na skype joachim fotku???je jich tam víc a já nevím jaký je ten pravý jachym a moc bych si ho chtěli přidat. ODPOVEZ PROSIIIIIIM!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-)
  • *16* *16* *1* *1* *2* *2* *15* *15* *3* *3* *14* *14* *4* *4* *5* *5* *6* *6* *7* *7* *8* *8* *9* *9* *13* *13* *10* *10* *11* *16* *16* miláčku
    • mixsu
      koko mas fb ????? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit