Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Kraus

OSOBNOST 30.9.2012 
512 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, ''Kamča'' nebo co to je za tvora,..můžeme jí říkat ''tvor''....
    Myslím si ,že jsi dost ,ale dost trapná , nevěřím ti,že s ním chodíš,je totiž můj *14* ... Takže laskavě dej od něj pracky *3* !! Jáchymku,Jáchymku miláčku.. moc tě miluju :**** Nedokážu bez tebe žít a tvoje pocity vyjádřit..ostatní holky tady píšou samé 'Ilove you..atd '''Já ti to psát nebudu,chci ti vyjádřit své city ..:***** <3 ♫ •
    • za prvé: Kamča s ním nechodí
      za druhé: Neříkej ji tvor
      za třetí: Sama seš trapná
      za čtvrté: ty nejseš jáchymův jediný miláček
      za páté: ostatní si sem mohou psát co chtěj
      • mixsu
        moja nikdo neni jeho milacik na tejto stranke
  • Ahojky ;) jsi naprosto úžasnej. :D jsi 14letý kluk který vypadá dobře a je hrozně talentovaný ;). Gympl je taky na prosto úžasný seriál nevynechala sem jediný díl i když je pravda že ASI hlavním důvodem proč sleduji gympl jsi ty, Ondřej a Krystýna. Moc ráda bych si tě přidala na FB ;) ( jemi 13) :D já vím jsem o rok mladší ale moc bych chtěla abysis mě přidal ;) jsi fakt cool :) *3*
    • Úplně s tebou souhlasím mě je 14 ale nedala by si mi tvé tel číslo mohly bychom být friends
  • mam ta rada ale niesom si ista ci to tu mam dat ak by si chcel mat novu kamaratku mna tak mi napis na fb : Mižu lik *1* a ak nie tak nevadi *7*
    • přece si nebude psát se slovenou
      • mixsu
        ale ja vam hovorim ze ste blbky .... lebo jemu to musi liezt na nervy *15*
        • Asi tak
  • jo a dáš mi prosím Jáchyme tvoje číslo na tel. prosím <3
  • Ahoj Jachyme strašně ti závidim a strašně tě mám ráda sem prostě tvoje fanynka blbí je že jseš o 6 let starší jinak by sem si tě někde našla a seznámila bych se třeba by to višlo.. *14*
  • mixsu
    No toto ak si vi mislite ze on vas ma rad tak asi tazko on sa musi mat hrozne..... a ty jeho kamoska co si napisala ze ho poznas nechapem ze ho mas tak rada a davas ostatim jeho tel. fb. atd.*8* on sa podla mna na teba riande nasera teda ak si to cita !!!!!!
  • Ahoj kamčo napíšeš pliis jáchymovo číslo??????:-):-):-)
    • Kamčo řekneš pls jachymovi ať se podívá sem na osobnosti a povídá si tady s náma. PROSÍM
  • napiste to telefoni cislo pls
  • Hojky ja znam jachyma osobne a mam jeho cislo,fb,skype a twitter kdyz Jachym bude chodit s obic holkou z mesta nechce slavnou holku xhxe uplne normalni holku kazda ma sanci jachym je krasnej a kdyby sme chteli neco o nem vedet jen to sem napiste a ja vam klidne odpovim *3*
    neco vam ted o jachymovy napisu :) Jachym bydli v Praze 4 chodu na gympl
    na vyzo nemel zadnou 4 *3* je to milej kluk mam ho rada za kamose ale chtela by jsem snim mit neco vic ale nevim jestli by to jachym chtel je to kluk kteryho vydate na nove kazde pondeli a kazdou stredu hraje v serialu gympl *5* mozda vetsina holek si mysli ze je takovej namachrovcanej blbec jak to hraje v gymplu a vetsina holek si mysli ze to co hraje v gymplu tak to je sam ve skutecnosti ale je to pravej otak chtela jsem vam sem neco napsat protoze vase keci jsou trapny ze treba by jste nemeli sanci u jachyma vim ze hodne holek chcete bejt slavny ale slavu vam lasku neprivola tak mi to verte sice ja jsem uklne obic holka a jachym je se mnou rad a jako ja snim *3* jachym neni ten typ kluka co holku odpopne za 10 dni je to velmi hodny kluk tak holky ptejte se :)
    • Ahoj :) Prosím napsala by si mi číslo na Jáchyma Krause ? :) Díky :D
  • já mám na jáchyma číslo
    • napiš ho pls. :)
    • hej to ti tady všichni věří že.. *12*
      • jedna holka to psala na komentářích gymplu
    • dééjjj plss.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit