Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Kraus

OSOBNOST 30.9.2012 
512 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Suoer jak se hádate . ale Jáchym určitě nebude chodit s obyčejnou holkou ... mislím že ho miluje hodně holek ale určitě ani s jednou nebude chodit nevím proč se dohadujete jako málé děti ... :))
  • Ahoj Jáchymku prosímě moc tě miluju *14* *14* *14* a chtěla bych tvoje telefoní číslo.. napiš mi ho na email minisusu@seznam.cz

    děkuju I LOVE YOU *14*
  • Áah, pořád dohady kvůli Jáchymovi, tedy spíš velká scháňka po telefonních číslech, faceboocích, skypu, vy jste tak natvrdlý a pořád to nechápete, že vám neodepíše? A to že tady někdo pod jménem Jáchym napíše nějaký dojemný komentáře z toho hned šílíte a nebo ještě lepší je, že se někdo vydává za jeho holku-trapný a starý! Jo jestli s ním chodíte tak si to nechte pro sebe a nemachrujte!
    • mno hej o co jsem se tady snažila.. upe to stejnéé hej souhlasím s tebou. je to fkt dost trapný když si tady nekdo myslí že mu jáchym odepíše. ;)) *1*
  • AHOj Jáchyme(herecký talente),rád se dívám na GYMPL a docela mě baví jak tam válíš :-)
    Moh bych tě prosím požádat o nějaký kontakt(mailová adresa,mobil,apod.)Měl bych pro tebe jednu věc a rád s tebou pohovřím;na všem se můžem domluvit ?
    Děkuji za veškeré odpovědi...
    Petr Hrdina( vedoucí mužstva juniorů ve futsale-TJ SOKOL TELNICE)
    P.S.:můžeš napsat na - frtfutsal@centrum.cz,předem díky !!!
  • když sním tady někdo chodí a točí s ním tak napište tel.č.A stejně jsem četla že je volný.Jděte do psichiatrie protože vy psicha fakt jste to já se stanu dřív miss barbie která stejně neekzistuje než s nějakou z vás bude chodit on má na LEPŠÍ!!!!! *16* *16*
    • hej ty si myslíš že ten kdo psal mým jménem že s ním točí píše pravdu *8* ? hej tak to si stopro vymýšlí a jestli jedna holka napsala že s ním chodí a jáchym si nepřeje aby tady napsala číslo tak to snad neudělá ne? a nebo si vymýšlí to je prostě logika... :) ;))
  • OMG! *1* já se tady jenom válím po zemi smíchy! tvl. hej skoro každý holce v republice se jáchym líbí jenže těžko s ním můžou chodit! Taky si tady všichni myslí že jim dá svoje tel.číslo jenže ho to otravuje! Pochopte to! Mě se taky líbí to sice jo ale nepíšu tady jako vy MILUJU TĚ NEBO DEJ MI SVOJE TEL.Č. a podobně! myslíte si že se sem dívá a všem odepíše?? on má spoustu jiných starostí!! jinak je to jenom můj názor tak si blbí komenty nechte.. ;).
    • jo máš pravdu s jáchymem točím gympl díly a o pauze mi říkal že mu to co tady píšou ostatní holky leze na nervy a že je toho až příliš... *3*
      • proč používáš mojí přezdívku ?? a to že s ním točíš ti nevěřím ale jinak dík za uznání.. :)
  • miláčku: když s jáchymem chodíš tak by si mohla vědět jaký je jeho tel. číslo dyžtak ho sem napiš a jestli chceš mít jachyma jen pro sebe a číslo nám nedáš tak ti neuvěřím že s jáchymem chodíš!!!A to si jako myslíš že když sem dáš jáchymovo číslo všichni si ho opíšou do telefonu zavolají mu a jáchym bude se všema chodit?To je nesmysl.A když seš jeho holka tak by se hned nezamiloval do tisíce a tisíce holek vždyť ty seš taková krasavice že by tě kvůli nám nenechal.Když nam nedáš jeho tel.číslo tak mu aspoň řekni ať se podívá na osobnosti na jáchyma krause na komentáře a něco odepíše!!!
    • tvl hej kolik ti je ?? *15* *12*
      • 14 a neříkej mi ty vole
        • hej tak to ti věřím.. :DD pokus se zamyslet kdyby jsi se ze dne na den stala celebritou a každý by chtěl tvoje tel.č. a na fejsu by jsi měla 10.000 žádostí o přátelství tak by ti to za chvíli lezlo na nervy kdyby ti každý volal ne?! *1*
  • Ahoj přidáš si mě na facebooku jmenuji se: Natálie Chmelařová.... Děkuji jo a moc tě miluji. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj Jáchyme chtěla bych abychom byli kamarádi, a chtěla bych tvoje telefoní číslo *14*. Děkuji mám tě moct ráda. I LOVE YOU
  • ahoj ja jsem jachymova holka nevěříte nevěřte papa miláčku *4*
    • hej tak jasnéé všichni ti to tu uvěří... ale kdo ví třeba je to pravda jestli jo tak přeju... je to určitě fajn kluk.. ;)) :*.
    • napiš telefonní číslo na Jáchyma sem na osobnosti PROSÍÍÍÍM *14* *14* *14*
      • hhhhhh *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit