Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Kraus

OSOBNOST 30.9.2012 
512 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow holky vy teda jedete..;) a JACHYM JE BOŽÍÍÍ JE TO NEJHEZČI KLUK NA SVETE..!!!!!!!! I NEJLEPSI HEREC.. A JACHYME JAK SE MAS..??
    • Dobře
  • leda tak ve snu..!!
  • hele ja nic nedelam..!! tak proc musim jit hned i j drz si taky uz konecne klidek..!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • kdo ma skype a facebook..? a Jáchyme kdyz taak si me pridejna faacebooku jmenuju se ta Nikolka Blahova :)
  • Jáchyme jak se jmenujes na skypu..? moooc rada bych si te pridala do prtel..:D :)
  • Hele lidi prosim vas nehadejte se a co mate proti Jachymovy..?? Vždyt' je asik fajn kluk skoda ze takovych kluku neni po celem svete..:D *2* *2* a e skoda ze nejsme kamaradi a ses best herecc nejlepsíí..:D mam te rada..;)
  • lidi to se všude hemží jménem JÁCHYM takže pokud jsi toto čtete stal jste se členem klubu JÁCHYMO MÁNIE!!! prosím přidejte komentář::DD:D *4* *3* *1* *1* *1*
  • je super a nevim co proti němu máte. mám tě ráda. v seriálu gympl jsi zaválel. *3*
  • Chci být taky taková dobrá herečka jako je Jáchym, já jednou budu hrát v nějakým super seriálu jako je gympl a bude že mě oblíbená herečka, už se těším až mě uvidíte v časopisech, hm když tak pod jménem Laura Baitferová...
    Ne to asi nebude, ale móc bych chtěla
  • mam rada jinýho a hezčího
    *3*
    • a koho nejakiho koho znas nebo myslís jako herce ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit