Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Kraus

OSOBNOST 30.9.2012 
512 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele lidi, nebudeme se hádat, mně se třeba taky Jáchym trochu líbí, ale je tady někdo kdo Jáchyma miluje, někomu se jenom líbí, někdo ho nesnáší, někdo ho obdivuje, někdo na něj třeba i žárlí, někdo s ním chce kamarádit, prostě každý js e jiný a každý máme jiný názor, ale nikdo opravdu nikdo nemůže nikomu jeho názor vyvrátit. Nechci tady dělat nějakého soudce, ale možná mám aspoň malou pravdu, jo je pravda každý o něm něco ví, každý si o něm něco myslí a když tohle všechno dáme dohromady vznikne nám dlouhý komentář a z toho někdy i malá hádka, ale souhlasím s tím, že to k tomu bohužel patří, ale hádkou se nikdy nic nevyřešilo a ani nevyřeší.
    Gympl je fakt moc pěknej a docela pravdivej seriál a herci jsou ynikající, děkuji za něj...
  • Lidi přidejte si Jáchyma na Fb nebo karaoketexty.......přidává si každýho *3*
    • promin ale to neni pravej *16*
  • hele vy trapny co ste tak najivni tvl teprve 11 ani tyden no tak 10 ale si uplně trapná mě je 15 a nevychloubám se se neposer a di za maminkou počítá děti a jedno ji chibý :P *3*
    • Ty si hraješ na ďěsně dospělou, je ti UŽ 15, no jo bradu níže, píše se:Jste, Jdi, jÍ, chYbÍ...tobě taky bylo 11, jako všem
    • Hele laskavě si nedovoluj na mladší!! Laura jen řekla svůj názor! tak se uklidni! *5*
  • Jo je mi sice teprve 11(už týden) ale blbá nejsem
    A tenhle způsob dojmout, že se za někoho bude vydávat je dost starej
    • Milá Lauro, tak to je jasný že se za něho někdo vydává...!! třeba můj kluk chce být komentovanej a tak si myslím že to mohl být on!!!:D
      ale jinak dobrá úvaha na to že je ti 11!!! *1* *2*
  • Určitě to nepsal Jáchym, to si z vás chce někdo jenom udělat srandu aby byl hodně komentovanej a tak podobně, ale já na to neskočím
  • šak sem myslel ju vole :D *15* *2* *1* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *16*
    • koho ju??:D *15*
  • :?
    Jáchyme ale ty máš holku...tak myslím že to není vůči SÁŘE fér!!co ty si o tom myslíš???:S
  • jo máš pravdu mě už to vážně leze na nervy jak my všichni píšou
    • jáchyme ale nikdo nepsal jestli ti to leze na nervy!! víš o tom??:D
  • děkuji :** mám vás rád
  • lidi jáchym je prostě BOŽÍ!!! *14* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit