Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Kraus

OSOBNOST 30.9.2012 
512 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trošku mu závidím, ten se má, zahraje si v gymplu a holky na něj letí, to musí bejt docela fajn pocit, občas se na gympl dívám, ale někdy to nestíhám. Jáchym by byl supér kámoš, zeptal bych se na tel. číslo, ale to mi asi nedá, ale to nevadí :-)
    Jo na takovej gympl bych taky chtěl chodit jsou tam docela hezky holky
    • A proč prosím tě ty nemáš holku?? já se jen ptám noo..... *4* *3*
      • No teď momentálně ne, ale jinak jsem už měl holek hodně, ale nevadí mi, že se ptáš
  • Jáchyme dej mi prosím svůj skype ...
    Prosím prosím prosím ...
  • Lidi !!! Co pak ste se zblázdnili!!
    Tak za
    1.Jáchym má holku
    2.A všichni kdo tady napsal že na něj má tel. číslo...tak to není pravda, Jáchym by nikomu číslo nedal!!!

    Už stoho neblázdně te!!!! *7* *7* *7*
    • Aspoň někdo kdo to chápe. *1*
  • *14* *14* *14* *14* *14* love *14* *14* *14* *14* *14*
  • Holky to že je Jáchym hezkej to nikdo popřít nemůže,ale všechny ho mít nemůžou..viďte...
    tak komu se líbí Jáchym tak ať klikne na líbí.....

    Tak blízko jsem Tvých rtů a polibek Ti nemůžu dát, je to jako padat ze sedmého nebe a stále si říkat: Proč mě nemáš rád? Vím, že je to krásné mít někoho rád, ale když zůstaneme pouze kamarádi, tak to bude asi nejlepší
    Díky za přečtení *3*
  • Lusinka33
    hlavně se prosím přestante hádat *13*
  • Tak se sem N___r
  • Chtěla jsem říct 1000× radši Jáchyma
  • No to promiň, já Justina Biebera nesnáším, no ten je nejhorší, to už 100× Jáchyma, ne já ho vůbec nepomlouvám
    • Tak se sem nevtírej ne!!Do PÍP!!! *16*
  • On je krásnej a chci se sním setkat nevíte jak bych to udělala? *14* *14*
    • jo vim: jďi do PR..LE ale nejdřív si tu pr..l vitři a až tam budeš tak di do pr..le Jáchyma!!!!!si normální kdyby jsme věděli jak se sním setkat tak už to dávno uďeláme ty jsi uplně vymatlaná!!! *12* *16* *10* *9* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit