Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Kraus

OSOBNOST 30.9.2012 
512 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prceek
    Ty si hrozná Lauro no a co že májé rady Jachyma a ty máš zase ráda Justina Biebera buzeranta....Co?????
    Ty asi neznáš nicc co víš co když se ti nelíbí Jáchym tak to sem nepiš děkuju :/
  • Nechápu proč hned musí bejt slavnej, hraje v gymplu, který mimochodem nějaký slečny neumí ani napsat a prostě se všem líbí. Nechci vám kazit tu radost z Jáchyma, ale je to pořád stejný, kdybyste aspoň řekli o něm něco jinýho než to, že je hezkej, NECHÁPU
    • výš proč NECHÁPEŠ?já ti to řeknu protože si píííča *16* *16* *16* a ještě si tohle *12* *12*
      • Co hned urážíš? Já jsem neřekla, że ho nesnáším, to ty jsi to co jsi řekla o mně
        Ty KURRVO!!!!!!
    • Prceek
      Nenormální si!!!
  • Proč by měl bejt nešt´astnej Jáchym má spoustu fanynek a spíš než nešt´astnej může bejt rád ze ho tady všichni obdivujem
  • Lusinka33
    Holky klídeček podle toho co tady čtu tak asi vypukla Jáchymománie a jáchym je s toho podle mě neštastnej takže mu udělejte radost a s Jáchymománii přestante jo dík *4*
  • Mám naučený všechny Jáchymovi texty z gymplu je úplně Boží a hlavně je hrozně hezkej občas si řikám škoda že nejsem Nikol *14* *14* *14*
  • Je nádhernej a umí skvěle hrát v gimplu s ručením omezeným.....
    Prostě ho miluju...
  • Já si taky myslim že je božský a nádherný...A skvěle hraje v gimplu s ručením omezeným.....Miluju ho... *14* *15* *3* *7* *4* *14*
  • Je úžasnejj *14*
  • Já se ho jako ani nechci vůbec zastávat a ani nejsem jeho fanynka, ale myslím si, že už byste mohly přestat s tím:miluju tě, líbíš se mi, a jak je krásnej, nejlepší a takm podobně. Já si osobně myslím, že to možná ani nečte, nevím, ale je to pořád dokola
  • Jáchym je úžasnej herec.. *3* Mně se nejvíc líbí jak hraje Patrika v Gymplu. Je fakt úžasnej a moc pěknej *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit