Přejít na výpis diskuzí

Jackie Chan

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Jackie Chan jako herec nič moc. Jeho filmy, to je samá kung-fu sraxka

  • Jake, you are unreal !! I love you, please, take your heart, because it's too much for you and when I know how the dangerous scenes are hard for you and I think you broke your skull and nobody believed that you would come back, it's just that I can not describe it! I live for you !
  • Hello mr.Jackie You are way beyond compare people.happy birthday and ver y much health.I will send a letter for You wait for it.I have one question are You drawing? Will You visit Czech Republic? I am from it and i live in children home.That is very dad I know but when i watching your film or see You I am happy You are the best I love You.goog bye.
  • souhlasim se všema Jackie je ten nejužasnější herec zpěvak na světě i ve vesmiru no tak to nevim jestli je nějakej mimozemťan zpěvakem ale když jo tak na něj nema a chtěla bych jej vidět naživo muj největší sen jaaaaj nechapu jak na nho nekteři lidi nadavaji ale možna to vim nepoznaji DOKONALOST to vam lidi garantuju a jinak kdyby si to Jackie nahodou četl tak kupa štěsti a zdravi a přijed do ČR nikdo na neho namate a s zema lidma co mu nadavaj si ro vyřidi tak čest zas napišu
  • Jackie ma i 17letou dceru Etta Ng Chok Lam narozenou 19.11.1999 s hereckou Elaine Ng Yi-Lei. Proc tohle neni v zivotopise??
  • všechno nejlepší *2*
  • Luky1987
    Vyhasl
  • Si užasni karaterista. Všerky filmi sa mi pačili. A naj viac sa mi pacil film kde bol ten čiernoch zabudla som ako sa ten film vola. A pačilo sa mi aj karate kid.
  • Všechno nejlepší k narozkám *3* *3* *3*
  • Jackie chan je úžasný a jestli si myslíte něco jinýho tak jste blázni a jestli že si myslíte že dokážete to co on tak jste se zbláznili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit