Přejít na výpis diskuzí

Jackie Chan

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fanclub Jackieho Chana

    http://fan_club.jackiechan.me.cz/
    • Re: Fanclub Jackieho Chana

      Děkuji ti za tip.Podívám se tam.Myslím,že je to fine.
  • belisauria

    message

    Všem členům klubu přeji krásného Silvestra, jen to dobré v roce 2010 a ať je nás v klubu pořád víc!
  • Nejlepší

    jackie chan je nejlepší a nejkrásnější zpěvák, herec, choreograf i kaskadér na světě, jackie je prostě boží, protože ho sem seslalo samo nebe *4* *14*
    • fleur-flower

      Re: Nejlepší

      Stačí říct, že je úžasný =)
  • clio22

    Snad jeden z nejlepších herců, který znám...

    Jackie je opravdu luxusní herec *14* *14* A navíc máme narozky ve stejný den *1* *3*
    • Re: Snad jeden z nejlepších herců, který znám...

      Jackie Chan je totalne super. Aj ked uz nie je najmladsi ale je aj tak vysportovany a straaaaasne dzivy. *14*
      • terousek996

        Re: Re: Snad jeden z nejlepších herců, který znám...

        jj, jackie je fakt super. mám ráda ty jeho srady a hlavně že každý kaskadérský kousek dělá sám.
        • 4ndilek

          Re: Re: Re: Snad jeden z nejlepších herců, který znám...

          a navíc je to obrovskej člověk s velkym srdcem.... a mimo jiné i pěknej chlap... i teď... i dkyž maldší byl samozřejmě větí fešák *1*
          jackie chan je VŠE v JEDNOM *3*
  • batqa

    Jackie Forewerr

    Ja nenormálne zboznujem Jackieho to sa neda ani powedat jak ho zboznujem *14* *14* *14* vsak pre JACKIEHO som sa prihlasila na Kung-fu a musim vám powedat ze to bola najlepsia wec v zivote co som urobila wete Kung-fu je moj zivot *14* *14* ...kludne mi piste urcite kazdemu odpisem na 10000% JACKIE-FOREWER *14* *14* ..ešte taka drobnost Jackie Chan je vynikajuci SPEVAK keby st echceli vám poslem jeho songy no proste ja zijem na Jackiem a na kung-fu a vždy snivam že raz natočim film s Jackiem jájáj tak to by bol celozivotny sen *14* *14* *14* *14* *14*
    • 4ndilek

      Re: Jackie Forewerr

      jo, taky mám plno songů ;) a filmů a fotek a vůbec :DDDDDD
      • Re: Re: Jackie Forewerr

        ahoj,taky mam moc ráda filmy s Jackiem. Opravdu moc hezky zpívá,ráda bych sehnala nějake jeho písničky. Ty píšeš že jich pár máš,nebyl by problem o ně poprosit tebe? Díky Lenka.
    • belisauria

      Re: Jackie Forewerr

      Ahoj, jestli jsi na příjmu, ozvi se. Psala jsem ti ,mám zájem o hudbu J. Chana. Těším se na zprávu a krásný Nový rok přeje belisauria@seznam.cz
      • kordelie

        jackie chan

        je to ten nejlepší herec jakýho jsem kdy viděla. MILUJU ho a víte co se mi na něm nejvíce líbí? jestli ste viděli film cesta kolem světa za 80 dní tak když tam s nějakým padouchem bojuje tak on k tomu boji přidá i srandu hrozně ho zbožňuju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*
    • belisauria

      Re: Jackie Forewerr

      Ahoj, zdravím a prosím oposlání nějaké Jackieho hudby. Máš pravdu, je prostě jednička a dlouho nebude mít konkurenci je to ďálík a je škoda, že nemáme možnost ho poznat v realu. Zatím díky a doufám, že si napíšeme. Přeju Ti bezva Silvestra a suprový rok 2009
  • Mýtus

    Zapoměli ste na skvělý film The Myth (mýtus)boží historický film s Jackiem
    • Re: Mýtus

      souhlasim - tohle je moc hezky film... *4* *4* *4*
  • jery

    Jackieček

    MILUJU HO K SEŽRÁNÍ. NEJ CHLAP POD SLUNCEM - TEDA AŽ PO MANŽELOVI! *14*
  • belisauria

    Re

    Díky digitální televizi je poslední dobou docela slušná možnost vidět pár filmů s Jackiem. Ale informace o něm se pořizují docela těžko. Většině z nás bohužel dává anglina zabrat.
    On fakt asi nějak zastavil čas A nejen, že nějak nestárne, ale jeho práce a výkony jsou pořád vymakanější. Je víc než dobrej. Projíždím na netu vše dostupné a nakonec si v klidu vychutnám nějaký jeho dobrý film.
    Zaslouží obdiv a je dobře, že fandové přibývají. On obdiv zaslouží. Vtom co dělá je špička.
  • Boži

    On je uplně sopa!!!! *14* *14* *3* *4*
  • dotaz

    Je Jackie Chan ženatý?
    • Re: dotaz

      Jackie je zenaty, ale s manzelkou Lin Feng Jiao(drive Taiwanska herecka) se temer nevidi. Ma dospeleho syna, ktery se pohybuje v Hong Kongskem hudebnim prumyslu jako zpevak.
      • 4ndilek

        Re: Re: dotaz

        ano Jaycee Chan .... je hodně podobný Jackiemu... a taky občas trochu hraje..... ale spíš je silnější v hudbě.. což má taky po Jackiem :)
        • hatachi

          Re: Re: Re: dotaz

          ano,máš pravdu.Jaycee je hodně podobný svému otci.Fakt je že moooc hezky zpívá. Jaycee se mi líbí ve filmu Neviditelný cíl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit